ŻYCIE PO 30-STCE- CZYLI CZY COŚ SIĘ U MNIE ZMIENIŁO ?

ŻYCIE PO 30-STCE

 

 

Życie po 30-stce  trochę się u mnie zmieniło,  ale czy bardzo? Chyba nie. Dzisiaj kończę 35 lat. Czas leci, a ja mam jeszcze sporo rzeczy do zrobienia przed czterdziestką. Wiele zaplanowanych działań i celów, które chciałabym zrealizować w przeciągu kolejnych 5 lat. Szczerze się wam przyznam, że przeraża mnie fakt, że do tych czterdziestu lat jest coraz bliżej.

ŻYCIE PO 30-STCE

ŻYCIE PO 30-STCE- CZYLI CO SIĘ U MNIE ZMIENIŁO?

Oprócz przybyłych kilogramów i nielicznych zmarszczek, to myślę, że zmieniło mi się przede wszystkim myślenie i podejście do wielu spraw w życiu. Kiedyś stworzyłam wpis Kilka faktów o mnie TUTAJ, w którym otworzyłam się do was i po części pokazałam siebie, jaka tak naprawdę jestem, co mnie przeraża i co chciałabym zmienić. Teraz przez ten dzisiejszy wpis chciałabym jakby kontynuować to, co wtedy napisałam. Przełamałam wiele lęków w sobie. Ciągle pracuję również nad zmianą siebie. Chcę być jeszcze lepszym człowiekiem, ale też więcej myśleć o sobie.

Mam również kilka marzeń, do których staram się dążyć. Jednym z nich jest powiększenie rodziny. Pragnę ponownie zostać mamą. Liczę, że w przeciągu tych 5 lat uda mi się to marzenie spełnić. Kolejnym jest dom. Marzy mi się dom, który będę mogła sama od początku urządzić, w którym będzie panowała  harmonia i będzie słychać dziecięcy śmiech. Od zawsze najważniejsza była, jest i będzie dla mnie rodzina. W kolejnym kroku chciałabym więcej podróżować i rozwinąć swoją pasję, jaką jest fotografia. Dodatkowo mam nadzieję, że moja firma będzie rozwijała się jeszcze bardziej, a blog z każdym dniem zyska coraz więcej czytelników. Jeszcze jedno co jest najważniejsze w tym wszystkim to zdrowie, bo bez niego nie ma nic. Tego sobie właśnie życzę w dniu moich 35 urodzin.

Strój dnia- czyli cała na czarno.

Czerń od zawsze kojarzy mi się z elegancją i jest to taki strój, który wpasuje się praktycznie w każdą okazję. W dzisiejszej stylizacji postawiłam na czerń w każdej części garderoby, jak również w dodatkach. Mimo że czarny kolor bywa przytłaczający i może nie kojarzyć się pozytywnie, to myślę, że przy doborze odpowiednich dodatków będzie się prezentował dobrze. Kolor czarny ciężko się nosi w ciepłe dni, bo staje się taki smutny i przytłaczający. Znacznie lepiej wygląda się w nim w te bardziej jesienne i zimowe pory dnia.

czarny płaszcz

czarny kaszmirowy płaszcz

płaszcz z kaszmirem

stylizacja z czarnym płaszczem

Płaszcz – Archetype|Spodnie- H&M|Buty-Renee|Torebka- Zara

More from sylwetta

PĘDZLE DO MAKIJAŻU OD MARKI KILLYS I MOJE HITY Z DROGERII ROSSMANN.

  Rossmann, to moja ulubiona drogeria kosmetyczna, którą odwiedzam najczęściej. Zawsze znajduje...
Czytaj dalej

komentarzy 6

  • Ja w tym roku kupiłam płaszcz niższej jakości, który straszliwie się mechaci. Jest naprawdę piękny, ale materiał nie wygląda najlepiej.

  • Oj mnie bardzo przeraża fakt moich 34 lat . Ciężko pogodzić mi się z tym wiekiem także nie jesteś sama :( życie zdecydowanie za szybko upływa 😟

  • Stuknęło 40-latek i to jest najwspanialszy okres mojego życia. Jestem kobietą spełnioną na wielu płaszczyznach i zapanował spokój. Nie biegnę za wieloma sprawami, rzeczami itd. Osoby trzecie zrobiły więcej szumu z okazji moich 40-tych urodzin ( to już!!!, o rany!!!…) natomiast ja przyjęłam to z uśmiechem i pogodą ducha. Kapitalny czas dziewczyny, pozdrawiam :)

    • Ale super!
      Chyba wszystko zależy od tego jakie same mamy podejście do naszego wieku. Jak to mówią nie ważne ile masz lat, ale ważne na ile się czujesz :)

Dodaj komentarz