ZIMA WRÓCIŁA! CZYLI STYLIZACJA W IŚCIE ZIMOWYM KLIMACIE.

ZIMA WRÓCIŁA

 

 

Zima wróciła! Myślałam, że jednak minie się to wszystko z prognozami i tym, co zapowiadali. Jednak nie odpuszcza. Z jednej strony lubię taką prawdziwą zimę z mnóstwem śniegu skrzypiącym pod butami, a z drugiej już chciałabym wiosnę. Cóż chyba będziemy musieli jeszcze na to wszystko poczekać. Nie pozostaje nic innego jak cieszyć się z tej pięknej zimy i korzystać z jej aury.

ZIMA WRÓCIŁA! CZYLI STYLIZACJA W IŚCIE ZIMOWYM KLIMACIE.

Zdjęcia, które widzicie w dzisiejszym wpisie, były robione podczas wcześniejszej nawałnicy śnieżnej. Jak widać po moich włosach, są dużo dłuższe niż teraz. Stwierdziłam, że skoro udało nam się zrobić te zdjęcia, to je dodam, nawiązując do obecnej aury panującej za oknem. W sumie tamten “czas” nie różni się zupełnie od tego obecnego. Strój zarówno w tamtą, jak i w tę pogodę byłby taki sam. Standardowo stawiam na ciepłe rzeczy, więc nie może zabraknąć ciepłego swetra, który widzieliście już w tym wpisie. Do tego czapka i oczywiście śniegowce, które towarzyszą mi całą zimę. Nie wyobrażam sobie mroźnych dni bez ciepłych śniegowców i czapki.

Ostatnio płaszcze poszły w odstawkę i chyba muszę się z nimi przeprosić, bo ostatnio tylko sięgam po kurtki. Tej zimy włożyłam płaszcz dosłownie kilka razy, a kiedyś potrafiłam naprawdę nosić je bardzo często nawet w te mroźne dni. Następną stylizację postaram się pokazać już z płaszczem, żeby kurtki nie stały się przesytem. Tymczasem zostawiam was z dzisiejszą stylizacją.

 

Kurtka- Bonprix| Sweter- H&M| Spodnie- Zara| Śniegowce- Born2Be| Torebka/nerka- Michael Kors

ZIMA WRÓCIŁA

kurtka bonprix

śniegowce born2be

nerka Michael Kors

czarna zimowa kurtka

 

More from sylwetta

DOMEK W GÓRACH

  zdj. Pinterest Witajcie! Dzisiaj będzie o marzeniach takich odległych, ale kto...
Czytaj dalej

Leave a Reply