SPORTOWO- ZIMOWA STYLIZACJA I MOJE PODSUMOWANIE 2020 ROKU.

SPORTOWO- ZIMOWA STYLIZACJA

 

Sportowo- zimowa stylizacja w zimie to nie jest do końca dobry pomysł. Jednak  jeśli trafimy na nieco cieplejsze dni, to myślę, że takie rozwiązanie jest ok. Mimo wszystko na co dzień nie preferuje takich rozwiązań. Czapkę z daszkiem można zamienić na nieco cieplejszą i dołożyć rękawiczki oraz ciepły szalik, jeśli na zewnątrz jest niższa temperatura. O dziwo adidasy nie gryzą się z zimową kurtką a wręcz odwrotnie, bo mnie osobiście bardzo podoba się takie połączenie.

SPORTOWO- ZIMOWA STYLIZACJA I MOJE PODSUMOWANIE 2020 ROKU

Buty sneakersy są w modzie już od dawna. Ostatnio właśnie łączenie tego typu obuwia z eleganckimi płaszczami czy puchowymi kurtkami jest bardzo na tak. Ja pokochałam ten trend i uwielbiam przemycać go do swoich stylizacji.

Podsumowując ten już kończący się 2020 rok.  Jaki on dla mnie był? Chyba jak dla większości zaskakujący. Oprócz tego nie należał do łatwych z wielu względów, ale mimo wszystko doceniam wiele sytuacji, które mnie spotkały. Końcówka roku była dla mnie i nadal jest ciężka. Odszedł mój kochany dziadziuś, który znaczył dla mnie bardzo dużo. Ciężko się pogodzić z niektórymi sytuacjami, ale trzeba iść dalej i doceniać to, co się ma. Teraz najważniejsze, aby sytuacja na świecie zaczęła się zmieniać. Abyśmy mogli powrócić do “normalności” i wrócić do życia bez strachu i lęku o zdrowie i życie. Życzę wszystkim tego, jak również sukcesów oraz spełnienia marzeń. Szczęśliwego Nowego Roku.

 

Kurtka – Bonprix|Torebka- Mango|Buty- Fila/Deichmann|Czapka- Allegro| Spodnie- Zara

SPORTOWO- ZIMOWA STYLIZACJA

zimowa kurtka bonprix

czarna zimow kurtka

zimowa stylizacja z czarną kurtką

kurtka zimowa czarna bonprix

czapka z daszkiem

More from sylwetta

31 URODZINY

Witajcie!   31 urodziny kończy się tylko raz …w sumie każde czy...
Czytaj dalej

Leave a Reply