NAKLEJKI NA ŚCIANĘ OD YOKODESIGN JAKO ŚWIETNA OZDOBA DZIECIĘCEGO POKOJU.

NAKLEJKI NA ŚCIANĘ YOKODESIGN

 

 

Naklejki na ścianę od Yokodesign (tutaj) idealnie sprawdzają się w pokoju dziecka. Wybór jest ogromy więc na pewno każdy znajdzie coś dla swojej pociechy. Już kiedyś mieliśmy na ścianie naklejki z tego sklepu i tamta wersja pokoju synka (tutaj) bardzo przypadła wam do gustu. Wtedy pokoik był nieco większy, a głównym motywem przewodnim były zwierzątka leśne. Tym razem ze względu na małe zmiany i ograniczenie przestrzeni skupiliśmy się na innym motywie przewodnim, którym jest kosmos. Oskar jest również nieco starszy, więc  wystrój starałam się dopasować do jego wieku oraz wymagań i potrzeb.

NAKLEJKI NA ŚCIANĘ YOKODESIGN JAKO ŚWIETNA OZDOBA DZIECIĘCEGO POKOJU

Do tego wszystkiego doszła jeszcze jedna rzecz. Alergia. Większość rzeczy z powodu alergii Oskarka jest schowana w szafkach i szafie. Z jednej strony jest to fajne, bo nie widać takiego typowego bałaganu w pokoju i kurz nie gromadzi się na książkach czy zabawkach. Z drugiej jednak strony pokoik wygląda na malutki i troszkę pusty. Mimo wszystko starałam się dekoracjami nadrobić ten defekt. Na pomoc przyszły mi właśnie naklejki na ścianę od Yokodesign, które sprawiły, że pokoik nabrał koloru i ciekawego wystroju. Naklejki są przepięknie wykonane i naprawdę nie musimy malować ścian ani nakładać tapet, żeby świetnie zaaranżować pokój dziecka. Wystarczy dobrać odpowiednią wielkość naklejek na ścianę i efekt mamy gwarantowany.

Książki i zabawki pochowane są w szafie, która jest dostępna dla synka, więc jak tylko ma ochotę, to sięga po potrzebne mu rzeczy do zabawy. W pokoiku mieści się biurko i łóżko. Głównie skupiłam się na miejscu do rysowania i malowania, bo to moje dziecko kocha najbardziej. Kącik z biurkiem był moim priorytetem. Jedynie czego żałuję to małej przestrzeni, ale i tak większość czasu spędzamy w salonie. Ciekawa jestem, jak się wam podoba moja aranżacja. Myślę, że nawet taki malutki pokoik za pomocą naklejek na ścianę da się fajnie zaaranżować.

naklejki na ścianę yokodesign

NAKLEJKI NA ŚCIANĘ YOKODESIGN

pokój chłopca

pokój chłopca

pokój dziecka

 

More from sylwetta

KOSMETYKI MINERALNE LILY LOLO

  Kosmetyki mineralne stały się ostatnio moim hitem. Pierwszy raz miałam z...
Czytaj dalej

Leave a Reply