DLA DZIECKA

DLA DZIECKA

 

 

Witajcie!

Dla dziecka…… no dokończcie to zdanie :D  Właśnie każdy z nas chyba chciałby napisać WSZYSTKO.Przynajmniej ja bym tak napisała bo wydaje mi się, że każda mama dla swojego dziecka chciałaby zrobić wszystko. Kupić wszystko jednym słowem po prostu dać wszystko. Tylko co tak naprawdę kryje się pod tym słowem wszystko? Dla mnie wszystko to przede wszystkim miłość, domowe ciepło oraz obecność rodzica w życiu dziecka.

Dodatkowo jako matka , która lubi gadżety chciałabym dla swojego synka kupić każdą nowość , którą widzę w sklepach. Sama nie miałam swojego pokoju bo dzieliłam go ze swoimi siostrami , ale to też miało swoje plusy bo dzięki temu do tej pory czuję do nich silną wieź. Są dla mnie bardzo ważne a to się powinno z wiekiem jeszcze bardziej pielęgnować. Oskarek narazie nie ma rodzeństwa więc staram się go rozpieszczać na tyle ile mogę. Wyszukuje różnych rzeczy mam tu na myśli zabawek, które sprawiłyby mu radość. Dla mnie jako matki radość dziecka jest bezcenna i jak przyszedł ten basen , który widzicie poniżej to ta radość do dnia dzisiejszego nie schodzi z jego twarzy. Wskakuje , wysypuje ostatnio jest jego ulubionym miejscem kryjówki i teraz wiem, ze warto jest kupić coś takiego dziecku co każdego dnia sprawia mu taką radość.

SUCHY BASEN

Od dawna wiedziałam , ze uwielbia basen z piłkami bo kilka razy jak byliśmy właśnie w takich miejscach rozrywki dla dzieci to właśnie basen cieszył się największym powodzeniem i stwierdziłam , że fajnie by było mieć taką mini wersję w domu .Tak sobie pomyślałam, że fajnie będzie móc sprzedawać w swoim sklepie taki sprawdzony kolejny produkt i teraz wiem, że jest to rzecz,którą mogę polecić w 100% i którą już niebawem znajdziecie w moim sklepie www.kidsroz.pl. Teraz znowu jestem na etapie zmiany pokoju Oskarka więc spodziewajcie się kolejnej dawki postów  z tym związanych. Wracając jeszcze do basenu to pochodzi od Boobl i tak jak wspomniałam wcześniej niebawem będziecie mogli go kupić w KIDSROZ :) Poniżej chciałam Wam pokazać też małą zmianę na ściance w pokoju Oskarka jak to wszystko wyglądało wcześniej możecie zobaczyć TUTAJ a już niebawem kolejna część zmian :)

Do następnego :*

Sylwia

DLA DZIECKA

DLA DZIECKA

DLA DZIECKA

DLA DZIECKA

DLA DZIECKA

DLA DZIECKA

DLA DZIECKA

Proporczyk z imieniem – Love me decoration dostępne również w KIDSROZ

More from sylwetta

CZARNO-BIAŁO

Witajcie :) W dzisiejszej stylizacji postawiłam na czarno-biały look, ale główne skrzypce...
Czytaj dalej

komentarze 3

Dodaj komentarz