JAK URZĄDZIĆ POKÓJ DLA CHŁOPCA? MOJA ARANŻACJA.

POKÓJ DLA CHŁOPCA

 

Witajcie!

Kocham wystrój wnętrz. Tak ostatnio się zastanawiam, czemu nie poszłam na studia w tym kierunku,albo na jakieś szkolenia czy kursy. W sumie na nic w życiu nie jest za późno i może jeszcze kiedyś uda mi się ukończyć ten kierunek. Uwielbiam dodatki do domu, od niedawna tak naprawdę wiem, jaki styl jest bliski mojemu sercu. O tym może napiszę przy kolejnej bliższej okazji publikacji wpisu wnętrzarskiego. Dzisiaj skupiam się na synku, a raczej na kolejnych zmianach w jego pokoju. Tym razem już nie taki typowy pokój dla dziecka, a chciałabym wam pokazać pokój dla chłopca.

POKÓJ DLA CHŁOPCA

W przypadku wystroju tego pokoju chciałam się skupić na kolorach i dodatkach. O dodatkach jeszcze napiszę osobny post. Dużą uwagę  tutaj przykuwa naklejka od Yokodesign , w postaci zwierzaków. Super wpisała się w klimat całego pokoju. Dodatkowo super również wygląda narzuta w stylu vintage, którą można kupić w KIDSROZ. Całość pokoju nabiera takiego fajnego charakteru. Wydaje mi się, że dzięki kolorom panującym w pokoju widać, że jest to pokój dla chłopca. Dodatkowo dodałam element w postaci regału, na których umieściłam praktycznie wszystkie drewniane zabawki, jakie Oskar posiada. Drugi regał domek, na którym umieszczone zostały wszystkie książki. Tworząc dla niego ten pokój, chciałam, aby wyglądem przypominał taką “bajkową krainę” . Motywem przewodnim, jaki obraliśmy był las i zwierzęta leśne. Ciągle brakuje mi jeszcze biurka, ale mam nadzieję, że znajdę odpowiednie.

Wydaje mi się, że w znacznym stopniu udało mi się  osiągnąć zamierzony efekt. Synek jest zadowolony i bardzo szczęśliwy. Te zwierzaki na ścianie nazywa przyjaciółmi. Jak tylko rano wstaje, to sprawdza czy są dalej na ścianie :) Właśnie o to w tym wszystkim chodziło, aby dziecko było zadowolone, bo jakby nie było to jego przestrzeń, a ja jestem tam tylko gościem :)

Jak było wcześniej możecie zobaczyć m.in. TUTAJ.

Dajcie znać co myślicie o zmianach :)

Do następnego!

Sylwia

 

 

POKÓJ DLA CHŁOPCA

regał ikea

łóżko ikea dziecięce

w pokoju chłopca

pokój dziecka

łóżko ikea

More from sylwetta

STYLIZACJE Z DRESAMI W ROLI GŁÓWNEJ. OTO SPRAWDZONE PROPOZYCJE!

    Dresy są obecnie niezwykle modne. Mimo to stylizacje z dresami...
Czytaj dalej

komentarzy 6

Leave a Reply