NATURALNE KOSMETYKI

NATURALNE KOSMETYKI

 

Witajcie!

Jak każda kobieta uwielbiam kosmetyki. Jeśli miałabym wybierać, które wolę bardziej czy te do makijażu, czy pielęgnacyjne, to raczej u mnie ta druga opcja bardziej wchodzi w grę. Uwielbiam wszelkiego typu maseczki, kremy, balsamy i oleje. Jeśli jeszcze mają naturalne składy, to zachwycam się takimi produktami bardzo.

NATURALNE KOSMETYKI

Nazywać takimi możemy każde, ale tak naprawdę nie każde takimi są. Naturalne kosmetyki, to dla mnie tylko i wyłącznie te, które w swoim składzie zawierają samo dobro zaczerpnięte z natury. Od dawna nic nie pokazywałam wam z kosmetyków na blogu, gdyż szukałam takich marek, które naprawdę posiadają w swoim składzie to całe naturalne dobro. Przypadkiem trafiłam na produkty NaturalME. Jako wielbicielki minimalizmu urzekły mnie opakowania, które przykuwają uwagę i jakoś tak od razu kojarzą mi się z naturalnym składem.

…. cd poniżej

NATURALNE KOSMETYKI

Wybrałam kilka produktów, które chciałabym wypróbować na sobie i podzielić się swoją recenzją z wami za jakiś czas w kolejnym wpisie. Bardzo zaciekawiły mnie oleje, które w swoim składzie mają witaminy. Dodatkowo nie mogę doczekać się testów glinki, bo przyznam szczerze, że nigdy nie miałam styczności z takimi produktami. Oczywiście od dawna mam problemy z wypadaniem włosów. Dodatkowo są strasznie suche, osłabione i bardzo się elektryzują, chętnie przetestuje serum i maskę, które wybrałam.

NATURALNE KOSMETYKI

NATURALNE KOSMETYKI

Wybrane przeze mnie naturalne kosmetyki, to tak naprawdę namiastka z tego, co można wybrać w sklepie. Sami musicie zajrzeć na stronę i zobaczyć, jak wiele naturalnych produktów się tam znajduje i dopasować je do swoich potrzeb. Bo jak kupować kosmetyki do pielęgnacji, to kierować się przede wszystkim składem. Im więcej naturalności, tym wiadomo, że lepiej. Ja od dzisiaj zabieram się do testowania i już nie mogę doczekać się kolejnego wpisu, w którym podzielę się z wami recenzją na ich temat.

NATURALNE KOSMETYKI

Na koniec odbiegając od tematu, to postanowiłam co jakiś czas wrzucać na bloga „nowości” kosmetyczne. Chce dać wam wybór i dzielić się z wami sprawdzonymi przeze mnie produktami. Wiadomo każdy jest inny tak samo, jak nasz organizm i skóra. Jednym dany produkt przypasuje innym nie, dlatego warto mieć podgląd na różne marki, które zawierają naturalne składy.

do następnego

Sylwia

More from sylwetta

ODPORNOŚĆ PRZEDSZKOLAKA

  Za nami pierwszy etap chodzenia do przedszkola.  Oskar raptem 2 tygodnie...
Czytaj dalej

komentarze 2

Dodaj komentarz