BUTY NA WIOSNĘ

BUTY NA WIOSNĘ

 

Witajcie!

Pogoda na zewnątrz nie pozwala na to, aby dzisiejszą moją propozycję obuwia na wiosnę pokazać wam w innej scenerii niż dom. Nic straconego, bo jak tylko zrobi się cieplej, na pewno nie raz zobaczycie je w stylizacji. Dzisiaj chciałabym, tylko w mały skrócie napisać wam, na jakie obuwie ja stawiam na ten nadchodzący sezon wiosna/lato 2018.

BUTY NA WIOSNĘ

Butów posiadam sporo, jakoś od zawsze miałam do nich słabość. Ostatnio jak sami zauważyliście, staram się kupować takie klasyczne, które pasują do wielu stylizacji. Na wiosnę oczywiście nie może być inaczej i również skupiam się na takich modelach. Rozglądając się za czymś wyjątkowym, trafiłam na sklep, którego wcześniej nie znałam. Żałuję, że tak późno się o nim dowiedziałam, bo w swojej ofercie posiada mnóstwo pięknych butów i to w znacznej części są to markowe modele. Footway, bo o nim mowa nie tylko  mają ogromny wybór obuwia, ale również ich ceny są bardzo atrakcyjne. Co mogę jeszcze o nich powiedzieć, to jest to expresowy sklep, jeśli chodzi o wysyłkę. Buty docierają do nas w błyskawicznym tempie. Jeśli czegoś nie jesteśmy pewni lub potrzebujemy o coś zapytać, śmiało możemy do nich napisać. Odpowiedź również otrzymamy bardzo szybko.

Buty na wiosnę, jakie w tym sezonie będą dla mnie podstawą do noszenia to trampki od Calvina Kleina, które super sprawdzą się na co dzień. Mają fajną opcję, bo są ocieplane i nawet w chłodniejsze dni będę mogła je śmiało zakładać bez obaw, że będzie mi w nich zimno. Drugą parą, na jaką postawiłam, to espadryle  Ralf Lauren. Bardzo lubię tego typ buty, posiadałam wcześniej kilka par, które niestety zniszczyły mi się. Bardzo wygodne dlatego wiem, że inwestycja w nie jest dobrą decyzją. Oczywiście oprócz tych podstawowych na co dzień mam zamiar jeszcze zaopatrzyć się w te bardziej eleganckie. Myślę, że zobaczycie je w nie jednej wiosennej stylizacji :)

A wy na jaki typ obuwia stawiacie?

Do następnego!

Sylwia

BUTY NA WIOSNĘ

BUTY NA WIOSNĘ

BUTY NA WIOSNĘ

BUTY NA WIOSNĘ

BUTY NA WIOSNĘ*wpis powstał przy współpracy z Footway

Buty- Calvin Klein, Ralf Lauren / Footway

More from sylwetta

DETOX SOKOWY

  Witajcie! Jakiś czas temu miałam okazję wypróbować coś, czego wcześniej nigdy...
Czytaj dalej

komentarze 4

Dodaj komentarz