PUCHOWA BIAŁA KURTKA I PIERWSZY ŚNIEG

puchowa biała kurtka

 

 

 

Doczekałam się pierwszego śniegu w tym roku. Pięknie oszronione drzewa sprawiają, że czuje się jak w lodowej krainie. Uwielbiam taki klimat, bo wiem, że coraz bliżej Święta i ten magiczny czas pełen światełek i pięknych ozdób. Grudzień to jeden z moich ulubionych miesięcy w roku. Mimo że przemija dość szybko, to staram się napawać każdym dniem i  korzystać z każdej napotkanej okazji, aby uwiecznić tę piękną aurę na zdjęciach.

PUCHOWA BIAŁA KURTKA I PIERWSZY ŚNIEG

Puchowa biała kurtka to moja zdobycz z wyprzedaży i pokazywałam ją nawet  w tym wpisie. Wszystkie rzeczy, które prezentowane są w dzisiejszej stylizacji mam od kilku miesięcy, a nawet lat.  Z tych prezentowanych dzisiaj rzeczy jest taka jedna, bez której nie wyobrażam sobie ani zimy, ani chłodnych dni. Szalik z kaszmiru od Mongolian to jeden z moich ulubionych  dodatków. Nosi się go rewelacyjnie, więc nie dziwcie się proszę, że praktycznie jest widoczny na każdym zdjęciu. Oczywiście, jak również w nie jednej stylizacji na blogu. Jestem zdania, że warto inwestować w  rzeczy z dobrym składem, bo wykorzystuje się je często i służą nam na lata.

Wracając do kurtki, to wybrałam większy oversizowy rozmiar, bo zależało mi, aby czuć się w niej swobodnie i żeby nie ograniczała mi ruchów.  Myślę, że rozmiar mniejszy również byłby dobry, ale już nie dawałaby tego efektu oversize, który chciałam osiągnąć. Kurtka jest super ciepła i myślę, że idealnie sprawdzi się nawet na wypad w góry. Może w końcu w tym roku uda nam się wyskoczyć, chociaż na weekend. Marzy mi się taki rodzinny wyjazd zimą w góry.

 

Kurtka- Mango| Czapka, spodnie- No Name| Buty- Reene| Szalik z kaszmiru- Mongolian

kurtka mango

PUCHOWA BIAŁA KURTKA

zima w Polsce

zimowa damska kurtka

PUCHOWA BIAŁA KURTKA

ciepłe buty na zimę

kurtka damska na zimę

PUCHOWA BIAŁA KURTKA

 

More from sylwetta

MAMI CYCEK

    Witajcie! Od zawsze moim marzeniem było mieć jako pierwsze dziecko...
Czytaj dalej

komentarze 2

Leave a Reply