NATURALNY KOLAGEN, KTÓRY WARTO WYPRÓBOWAĆ.

naturalny kolagen

 

 

Za nami rok 2022. W tym Nowym 2023 witam się z wami i życzę wam wszystkiego, co najlepsze. Nowy 2023, a z nim nowe plany  i postanowienia. Jak co roku staram się jakieś mieć, ale od jakiegoś czasu stwierdzam, że lepiej nic nie planować. Lepiej działać spontanicznie, ale mieć też w zanadrzu marzenia i cele, które nie będą wywierały presji na to, że musimy. Nic nie musimy jedynie, co to możemy chcieć coś zrobić w swoim życiu, aby było nam lepiej. Ja chce sporo zmienić i będę próbowała to zrobić. Czy się uda? Nie wiem, okaże się za jakiś czas.

Jako kobieta przed 40 chciałabym zadbać bardziej o siebie. O swoje zdrowie, sylwetkę i wygląd. Wiadomo, że to jak wyglądamy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Od dłuższego czasu stosuję naturalny kolagen od natu.care produkt znajdziecie (tutaj). Nie wiem jak wy, ale ja im jestem starsza, tym bardziej staram się szukać naturalnych rozwiązać, aby moja skóra była jak najdłużej elastyczna. Przeraża mnie wizja zmarszczek. Staram się stosować dobre kremy, nawadniać skórę, ale wiem, że potrzeba znacznie więcej. Już raz miałam okazję stosować kolagen, ale w tabletkach. Niestety ze względu na mój problem, jakim jest przełykanie tabletek, musiałam znaleźć inne rozwiązanie.

NATURALNY KOLAGEN, KTÓRY WARTO WYPRÓBOWAĆ

W natu.care można zakupić kolagen, który sporządzony jest w postaci proszku umieszczonego w saszetkach. Jedna saszetka jest dawkowana  na jeden dzień. W pudełku znajduje się 30 saszetek. Do wyboru są dwa smaki czekoladowy oraz mango- marakuja. Ja skusiłam się na ten pierwszy i nie żałuje. Obawiałam się, że będę odczuwała w smaku rybę, ale nic takiego nie czuje. Za to intensywny smak kakao sprawia, że spokojnie mogę kolagen wypić w szklance wody i czuję jakbym piła kakao. Nie muszę łączyć go z żadnym sokiem, aby wyeliminować rybi smak, co w przypadku niektórych kolagenów niestety jest odczuwalne.

DLACZEGO WARTO PIĆ KOLAGEN?

Dla mnie głównym celem picia kolagenu jest to, aby zwiększyć elastyczność skóry i sprawić, aby na twarzy nie odznaczały się zmarszczki, które niestety z każdym rokiem stają się coraz bardziej widoczne. U mnie  efekt lepszej elastyczności skóry zaczęłam zauważać po jakiś 20 dniach stosowania kolagenu. Miałam wrażenie, że moja skóra jest bardziej promienista i lepiej nawodniona.  Nie jest to jakiś super efekt wow, że wyglądam jak osiemnastka, ale ja odczuwam te zmiany, co jest na duży plus. Systematyczne spożywanie kolagenu świetnie oddziałuje na paznokcie i włosy. U mnie paznokcie mniej się łamią, ale włosy potrzebują jeszcze czasy na to, aby nabrały większego blasku i nie wypadały.

Jeśli miałabym podsumować, to kolagen od natu.care sprawdził się u mnie pod wieloma względami. Duży plus za naturalne składniki i smak, który nie odrzuca a wręcz można pić kolagen ze smakiem. Dodatkowo forma proszkowana jest dla mnie idealnym rozwiązaniem przy problemach z połykaniem tabletek. Bardzo podoba mi się forma dawkowania, że odpowiednia ilość umieszczona jest w jednej saszetce, którą można zabrać ze sobą wszędzie. Wystarczy troszkę płynu w postaci wody lub soku, aby rozpuścić produkt i go wypić.

Musimy również pamiętać, że sam kolagen nie rozwiąże sprawy, a jedynie wspomoże nas w opóźnieniu oznak starzenia. Każda z nas zna swoje ciało i wie, co jest dla niego niezbędne. Myślę, że odpowiednie odżywianie, nawadnianie i  ruch sprawią, że będziemy czuły się lepiej, a dodatkowe produkty, tylko umocnią nas w tym, że to nasze samopoczucie będzie z każdym dniem coraz lepsze.

 

 

kolagen do picia

kolagen do picia

kolagen natu care

natu care

olagen do picia natu care

czekoladowy kolagen

 

More from sylwetta

PLANY NA WAKACJE, KTÓRE MUSZĄ POCZEKAĆ …

  Planowanie jest dobre. Odkąd pamiętam, co roku kupuje kalendarz, w którym...
Czytaj dalej

Leave a Reply