KRZESŁA DO KUCHNI RETRO. JAKIE WYBRAŁAM?

KRZESŁA DO KUCHNI

 

Zaczął się najbardziej wyczekany przeze mnie moment, jeśli chodzi o budowę domu. Urządzanie wnętrza. Mój wstępny zamysł mieliście okazję widzieć w poprzednich wpisach. Na pierwszy rzut idzie kuchnia, która już coraz bardziej przypomina mi tą z  moich marzeń. Moją wizualizację pokazałam wam w tym wpisie. I nie mogę uwierzyć, że jeszcze chwila i będzie dokładnie taka, jak sobie wymarzyłam. Przyszła również pora na dobór dodatków i mam tu na myśli krzesła do kuchni.

KRZESŁA DO KUCHNI RETRO. JAKIE WYBRAŁAM I DLACZEGO TAKIE?

Odkąd zaczęliśmy budowę, a nawet długo przed marzyłam o retro kuchni. Nie wiem, dlaczego ten styl spodobał mi się aż tak, że zamiast nowoczesnego designu postawiłam na właśnie taki retro styl. Stwierdziłam, że połączę go z nowoczesnymi dodatkami w postaci ciekawej lampy, czy fajnych krzeseł. Udało mi się znaleźć dwa takie, które fajnie wpasują się w klimat kuchni. Zależało mi, aby każde krzesło było inne. Kuchnia jest mała, więc za dużo w niej nie pomieszczę, ale drewniany stół (który jest w trakcie realizacji) i cztery krzesła się w niej zmieszczą. Dwa mam zamiar zabrać z obecnego mieszkania, więc musiałam dobrać jakieś dwa, które będą z nimi fajnie współgrały.

Postawiłam na krzesła  o dwóch różnych konstrukcjach i materiałach. Znalazłam je na stronie domowanie. Mają spory wybór krzeseł  i żałuję, że nie zmieszczę więcej, bo już w oko wpadły mi kolejne modele. Zresztą w tej kategorii możecie przebierać do woli, sami zobaczcie (tutaj). Oprócz krzeseł oczywiście jest spory wybór innego asortymentu: sofy, fotele, szafki rtv i wiele innych. Jeśli szukacie mebli do domu, zerknijcie koniecznie na stronę sklepu.

Nawiązując jeszcze do moich wstępnych wizualizacji, to muszę przyznać, że koncepcja w niektórych przypadkach  nieco się zmieniła. Z czasem, jak widzę realizację, jaka jest wykonywana w domu, to staram się szukać takich rozwiązać, aby dom mimo małej powierzchni był przestrzenny. Musiałam zrezygnować z niektórych rzeczy, ale szukam alternatyw, aby mimo wszystko nawiązywało do moich wizualizacji. Zresztą za jakiś czas pewnie sami to dostrzeżecie.

czarne krzesło ( tutaj)| rattanowe krzesło (tutaj)

krzesło z rattanem

KRZESŁA DO KUCHNI

rattanowe krzesło

krzesła do kuchni retro

*wpis powstał przy współpracy ze sklepem Domowanie

 

 

More from sylwetta

IMPREZOWY LOOK

IMPREZOWY LOOK   Bluzka – Feeria Shop |Spodnie – No Name |...
Czytaj dalej

komentarze 2

Leave a Reply