DOMOWA BIBLIOTECZKA

DOMOWA BIBLIOTECZKA

 

Witajcie!

Nadrabiając zaległości w postach dzisiaj mam dla was wpis o mojej domowej biblioteczce. Nie jest to jakaś duża biblioteczka, ale mieszczą się w niej moje wszystkie książki, które na chwilę obecną posiadam. Marzy mi się, jak kiedyś będziemy mieli dom mieć dużo większą,taką na całą ścianę. Uwielbiam książki, tak naprawdę ciekawiły mnie od dziecka. Teraz jedynym problemem jest brak czasu na czytanie książek, ale jak tylko znajdę chwilę spokoju, to siadam i czytam. Do nadrobienia mam sporo, ale przecież wakacje przed nami także będę miała co na nie zabierać :)

DOMOWA BIBLIOTECZKA

Jakie książki się czytam? Moja domowa biblioteczka zawiera w większej części książki powiązane z tematami blogowymi, zdrowotnymi i psychologicznymi. Interesują mnie poradniki motywacyjne oraz książki ze zdrowymi przepisami. Dodatkowo lubię czytać gazety min. Vogue Polska (pierwszy numer pojawił się już w lutym), Elle i Harper’s Bazaar.

Salon mam mały, ale nie może w nim zabraknąć miejsca do czytania i odpoczynku. Cały czas ten fotel z Ikea przemieszczam, tym razem znalazłam mu inne miejsce, które super sprawdzi się jako kącik do czytania. Ta pufa przy nim jest od Fabryka Vintage Kacze Jajo super sprawdzi się jako podnóżek. Czyż nie wygląda to super? Wygląda, to mało powiedziane jest super wygodnie :)

Oczywiście jak to ja muszę mieć również dodatki i nie może ich zabraknąć przy biblioteczce i tutaj z pomocą przychodzi sklep Posterilla, w którym można znaleźć mnóstwo cudownych plakatów, także można je zakupić od razu w ramach. Ja uwielbiam tego typu dodatki, bo dodają klimatu w każdym pomieszczeniu. Zresztą już chyba wcześniej zauważyliście też, że je lubię. Dodatkowo lustro w kształcie słońca sprawiło, że ta przestrzeń nad biblioteczką stała się taka bardziej ożywiona. Prawda?

A wy posiadacie w swoich domach biblioteczki? Jakie książki lubicie?

Do następnego!

Sylwia

DOMOWA BIBLIOTECZKA

DOMOWA BIBLIOTECZKA

DOMOWA BIBLIOTECZKA

DOMOWA BIBLIOTECZKA

DOMOWA BIBLIOTECZKA

DOMOWA BIBLIOTECZKA

DOMOWA BIBLIOTECZKA

Plakaty- Posterilla | Fotel- Ikea|Pufa, poduszka- Fabryka Vintage Kacze Jajo| Biblioteczka- odnowiony staroć

More from sylwetta

MIXOWO # 1

  SUKIENKA – A.RUDZKA / NASZYJNIK –ALLEGRO /BUTY – SZAFA.PL   SUKIENKA...
Czytaj dalej

komentarze 2

Dodaj komentarz