COŚ NA JESIENNE WIECZORY

COŚ NA JESIENNE WIECZORY

 

Witajcie!

Nie wiem jak Wy, ale ja za jesienią nie przepadam. No chyba, że jest to piękna, słoneczna i złota jesień to tak taka mi się podoba.Niestety ostatnio za oknami widzimy tą pierwszą wersję. Dodatkowo dzień robi się coraz bardziej krótszy a wieczory się znacznie wydłużają. Najgorsze jest to, że już niedługo będzie jeszcze gorzej, ale taka kolej rzeczy. Dzisiaj  mam dla Was kilka propozycji jak sobie umilić takie jesienne wieczory :)

 

COŚ NA JESIENNE WIECZORY

Oczywiście jest mnóstwo sposobów żeby sobie je umilić, ale dla mnie bez wątpienia są to książki . Uwielbiam czytać w szczególności takie, które powiązane są z modą, fotografią, odżywianiem, zdrowiem oraz nie wiem jak to nazwać motywacyjne/psychologiczne może to będzie trafnym stwierdzeniem. Co jakiś czas wyszukuje jakiś nowości moja „biblioteczka” z miesiąca na miesiąc się wypełnia. Od zawsze kochałam książki, ale ostatnio wstyd się przyznać brakowało mi chwili czasu żeby usiąść i na spokojnie poczytać. Od jakiegoś czasu postanowiłam to zmienić i w pełni w wolnej chwili  pochłaniam się czytaniu.

Jedną z książek, która ostatnio bardzo mnie zaciekawiła , na którą trochę musiałam poczekać była książka Kasi Tusk „Make Photography Easier”. Muszę przyznać, że spodobała mi się do takiego stopnia, że przeczytałam ją w godzinę. Bardzo dużo fajnych i przydatnych informacji dotyczących fotografii. Od dawna śledzę bloga Kasi i zakochana jestem w jej zdjęciach uwielbiam je oglądać :) Kolejną pozycją , którą mam do odhaczenia w tym miesiącu jest książka dotycząca nie wiem jak ją nazwać psychologiczna/motywacyjna. Jeśli ktoś z Was czytał „Sekret” to ta książka należy do tych z tej serii. Tym razem czytam „Prawo przyciągania działa!”. Znajdują się w niej prawdziwe opowieści i historie osób, które swoimi myślami przyciągnęli wszystko na czym im najbardziej zależało.Ja uwielbiam tego typu książki bo bardzo motywują mnie do działania. Pewnie większości z Was ciężko uwierzyć w takie rzeczy jak prawo przyciągania, ale myślę, że zmienilibyście zdanie po przeczytaniu kilku książek z tym związanych.

Podałam Wam dwie pozycje, które obecnie czytam lub przeczytałam na liście mam jeszcze kilkanaście min. „Pokaż swój styl” A. Song, „Love,style,life” G.Dore, „Naucz się żyć” M. i S. Billmark i wiele innych. Na nadchodzące okazję chętnie widziałabym w prezentach książki T. Tomczyka związane z blogowaniem . Posiadam w swojej kolekcji dwie i mimo, że je przeczytałam już dawno to muszę to koniecznie powtórzyć. Jak widzicie całą zimę i jesień mam co robić :)  w formie relaxu mam nadzieję, że każdego dnia będę mogła z tego skorzystać chociaż godzinkę :)

Także już wiecie coś na jesienne wieczory to w mojej wersji książki one sprawdzają się w 100% :)

A Wy lubicie książki? Dajcie znać jakie Was najbardziej interesują :)

Do następnego!

Sylwia

 

COŚ NA JESIENNE WIECZORY

COŚ NA JESIENNE WIECZORY

COŚ NA JESIENNE WIECZORY

COŚ NA JESIENNE WIECZORY

COŚ NA JESIENNE WIECZORY

COŚ NA JESIENNE WIECZORY

COŚ NA JESIENNE WIECZORY

 

More from sylwetta

OOTD #1

    Witajcie! Dzisiaj mam dla Was pierwszą stylizację w tym roku...
Czytaj dalej

1 komentarz

Dodaj komentarz