MATUULA- CZYLI MODA FOLKOWA. PIĘKNE I ORYGINALNE WZORY NA UBRANIACH.

matuula

 

MATUULA- CZYLI MODA FOLKOWA

W dzisiejszej stylizacji mam dla Was dwie ciekawe rzeczy, które mnie bardzo urzekły. Pierwszą z nich jest T-Shirt a drugą torebka. Dlaczego są niezwykłe? Bo po pierwsze tworzone są w Polsce, a po drugie zawierają ciekawe wzory. Może ktoś z Was słyszał kiedyś o sklepie Matuula, w którym można znaleźć produkty bardzo dobrej jakości. Wszystkie rzeczy charakteryzuje jedna ważna cecha precyzja wykonania. Nie wiem, czy zauważyliście, ale każdy z produktów ma jedną charakterystyczną rzecz, a mianowicie jest nim wzór. W sklepie mamy do wyboru kilka wzorów z różnych regionów np. u mnie na T-shircie jest wzór kaszubski. Na torebce wzór krakowski. Pierwszy raz spotkałam się z takim pomysłem i wydaje mi się, że wszystkie te rzeczy dzięki temu są bardzo oryginalne i niepowtarzalne.

Fajną opcją w sklepie jest to, że można wybrać kolor danego produktu i do tego dobrać jakim kolorem nici ma być stworzony wzór, który wybraliśmy. Super opcja co? Ja jako miłośniczka T-shirtów oczywiście musiałam mieć taki oryginalny w swojej kolekcji. Chciałabym jeszcze szary z ciemnym wzorem krakowskim chyba przez sentyment do Krakowa. Bardzo spodobał mi się ten sklep i liczę na to, że w niedalekiej przyszłości będą mieli szerszy wybór w koszulach, bo moim zdaniem równie fajnie te wszystkie wzory będą się na nich prezentowały. Już widzę piękną białą koszulę ze wzorem na piersi albo na mankietach cudo.

Torebka z folkowym wzorem

Zapomniałam jeszcze wspomnieć o torebce, bo to, co widzicie na zdjęciach, to torebka o kilku opcjach może być plecakiem, workiem i właśnie torebką. Można założyć ją do wielu stylizacji zarówno eleganckich, jak i luźnych casualowych. Myślę, że na pewno zwróci na siebie uwagę jako oryginalny dodatek. Ciekawa jestem, co sądzicie o takich produktach. Ja uwielbiam te kupione w Polsce, bo od razu kojarzą mi się z super jakością i w tym przypadku również tak było. Warto inwestować w to, co nasze. Co o tym myślicie?

Do następnego!

Sylwia

 

matuula

matuula folkowe wzory

plecak z folkowym wzorem

plecak typu worek

koszulka z folkowym nadrukiem

matuula folkowy wzór

czarna marynarka

stylizacja zczarną marynarką

T-Shirt ,Torebka- TUTAJ|Spodnie-No Name|Marynarka- No Name

More from sylwetta

MAMAS BOY

    Witajcie! Mamas Boy to nic innego jak „mami synek”, ale...
Czytaj dalej

komentarzy 15

Dodaj komentarz