SIŁA JEST KOBIETĄ! PROTEST KOBIET ORAZ NOWA STYLIZACJA Z MARYNARKĄ OVERSIZE I KOZAKAMI ZA KOLANO.

PROTEST KOBIET

 

Protest kobiet, który widzimy i słyszymy od kilku dni, sprawił, że zaczęłam zupełnie inaczej postrzegać, to co się dzieje w Polsce. Przeraża mnie, to do czego wszystko zmierza. Przeraża mnie, to jak my kobiety jesteśmy  postrzegane i w jaki sposób musimy bronić swoich praw. Cały system działa w taki sposób, że zamiast wzbudzać spokój i zaufanie stwarza zupełnie odwrotne emocje. Nikt nie ma prawa decydować za nas kobiety i za nasze ciało. To, co się obecnie dzieje, to jakiś koszmar, z którego chciałabym się już obudzić. Za duże tego zła zdecydowanie za dużo.

PROTEST KOBIET 2020 PRZECIWKO ZAOSTRZENIU PRZEPISÓW DOTYCZĄCYCH ABORCJI

Nie chcę zagłębiać się za bardzo w ten temat, bo już wystarczająco moje zdrowie na tym cierpi. Za dużo stresu związanego z wydarzeniami, które słyszymy każdego dnia. Ciekawa jestem, co nas jeszcze spotka i czym nas jeszcze zaskoczą. Wiem jedno. Pragnę, aby to wszystko się już skończyło i abyśmy wrócili do tego czasu sprzed pandemii. Marzę o tym, abyśmy mogli znowu żyć i oddychać swobodnie. Abyśmy mogli normalnie funkcjonować.

Tak chciałam tylko wpleść kilka zdań przy okazji dzisiejszej stylizacji, abyście wiedzieli, że to, co się dzieje, nie pozostaje mi obojętne. Jestem z wami kobietami. Wielki szacunek i podziw dla tych, które wyszły na ulice i strajkowały. Może się wyda to błahe, ale te problemy, które kiedyś wydawały mi się ogromne, mają się nijak do tego, co się teraz dzieje. Walczmy o swoje prawa, bo siła jest kobietą.

STYLIZACJA Z MARYNARKĄ OVERSIZE I KOZAKAMI ZA KOLANO

Może lepiej już się nie nakręcać więcej na temat protestu i przejdźmy do zupełnie innego tematu. Zdjęcia dzisiejszej stylizacji zostały zrobione już jakiś czas temu. Nie wiem czemu, ciągle zwlekałam z ich dodaniem, ale najważniejsze, że są. Marynarkę oversize mogliście widzieć już w tym wpisie. Natomiast kozaki również przewijały się już od dawna w postach ze stylizacjami między innymi tutaj. Dzisiaj natomiast postanowiłam zestawić je razem, tworząc taki klasyczny zestaw. Ciekawa jestem, co sądzicie o takim połączeniu? Osobiście bardzo lubię takie “proste” zestawienia.

strajk kobiet

kozaki za kolano

saszetka Michael Kors

marynarka oversize

 

marynarka bershka

kozaki za kolano

strajk kobiet

Marynarka- Bershka|Buty- H&M|Nerka- Michael Kors

 

 

 

More from sylwetta

BIAŁY PŁASZCZ W POŁĄCZENIU Z JEANSAMI-MOJA STYLIZACJA

  Biały płaszcz tak samo, jak biała marynarka to klasyk w kobiecej...
Czytaj dalej

komentarze 2

Leave a Reply