KOLOROWY SWETER W STYLIZACJI Z WYSOKIMI KOZAKAMI.

KOLOROWY SWETER

 

 

Kolorowy sweter to must have na tę jesień, jeśli chodzi o moją garderobę. Uwielbiam ciepłe i długie swetry, które można założyć na chłodniejsze dni. Jeszcze jak fajnie  prezentują się w połączeniu z moimi ulubionymi rzeczami z szafy, to już jest naprawdę super. Ramoneskę, którą widzicie na zdjęciach, pokazywałam już kiedyś w stylizacji TUTAJ. Dzisiaj postanowiłam połączyć ją ze wspomnianym kolorowym swetrem i wysokimi kozakami w odcieniu miedzianym. Myślę, że fajnie stworzyło to całość stylizacji.

KOLOROWY SWETER W STYLIZACJI Z WYSOKIMI KOZAKAMI

Skąd pomysł na takie połączenie? Sweter przez to, że jest dość długi, może spokojnie służyć nam również jako sukienka. Podoba mi się zestawienie wysokich kozaków za kolano właśnie z takimi przedłużanymi swetrami lub sukienkami, ale myślę, że to wszystko zależy od stylu i gustu. Tworząc ten zestaw, skupiłam się również na dodatkach i przełamałam wszystko torebką w kwiaty. Myślę, że fajnie wpasowała się w ten zestaw i ciekawie wygląda na tle kolorowego swetra i tych  wysokich kozaków w kolorze miedzi. Myślę, że sweter mogłabym również przewiązać w pasie ciekawym paskiem i założyć rajstopy we wzór.

Kolorowy sweter  do czego zakładać?

Jedną moją propozycję podałam wam powyżej. Drugą jest założenie kolorowego swetra do jeansów i botków, tworząc typowo jesienną stylizację. Można na wierzch założyć ramoneskę lub zostawić sam sweter. Myślę, że jako dodatki fajnie w tym zestawie wyglądałby kapelusz lub jakiś kaszkiet. Kolejną propozycją jest połączenie ze spódnicą lub sukienką, ale wtedy sweter trzeba koniecznie spiąć w pasie paskiem, aby nie tworzyły się warstwy, które mogłyby nas poszerzyć i pogrubić.

 

KOLOROWY SWETER

KOLOROWY SWETER

KOLOROWY SWETER

KOLOROWY SWETER

brązowa ramoneska

kozaki H&M

torebka w kwiaty

wysokie kozaki

Sweter – Next|Koszula- H&M|Kurtka- Stradivarius|Kozaki- H&M|Torebka – Zara

More from sylwetta

LUTY 2020- PODSUMOWANIE MIESIĄCA- CZYLI CO DZIAŁO SIĘ U NAS CZEGO, NIE WIDZIELIŚCIE.

  Luty kończy się tak błyskawicznie, że nawet nie wiem, kiedy to...
Czytaj dalej

komentarzy 5

Dodaj komentarz