COŚ KREATYWNEGO DLA PRZEDSZKOLAKA I UCZNIA. KAPITAN NAUKA I ZABAWY LOGICZNE.

ZABAWY LOGICZNE

 

 

Kolejny ciężki czas przed nami. Zdalne nauczanie, ale my mamy ten komfort, że Oskar uczęszcza do prywatnego przedszkola. Także zajęcia jak narazie odbywają się normalnie. Jednak pozostają popołudnia i długie wieczory. Z pomocą przychodzą nam kreatywne zabawy oraz zabawy logiczne od Kapitan Nauka. Już jakiś czas temu wspominałam wam o Kapitanie Nauka,  żeby zobaczyć poprzednie wpisy musicie zerknąć tu. Jeśli nie znacie koniecznie musicie poznać te kreatywne pakiety dla dzieci.

COŚ KREATYWNEGO DLA PRZEDSZKOLAKA I UCZNIA. KAPITAN NAUKA I ZABAWY LOGICZNE.

Dzisiaj kilka słów na temat dwóch rzeczy. Pierwszą  są “Łamigłówki dla przedszkolaka”. Super pobudzają wyobraźnie, jednocześnie ucząc. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-6 lat. W zestawie znajdziemy inspirujące zagadki i zadania, które rozwijają spostrzegawczość oraz myślenie logiczne dziecka. Łamigłówki obrazkowe  pomagają i poszerzają wiedzę dziecka oraz przygotowują do nauki pisania, czytania i liczenia. W pakiecie znajduje się ponad 100 zagadek obrazkowych opracowanych przez psychologów. Mają na celu  pobudzać dziecięcą kreatywność, spostrzegawczość oraz koncentrację i myślenie.

Drugą rzeczą wartą uwagi są “Zabawy logiczne dla ucznia”. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-10 lat. Jest to zestaw edukacyjny, który rozwija efektywne myślenie oraz zdolności języczne i matematyczne. Jak w powyższym przypadku również i te zabawy mają na celu przygotować dziecko do nauki czytania, liczenia i pisania przez wykonywanie zadań o różnych stopniach trudności. Opracowany przez psychologów, aby rozwijać u dziecka koncentrację oraz umiejętność poszukiwania niestandardowych rozwiązań.

Moim zdaniem te dwa produkty fajnie się uzupełniają. Oskar ma 6 lat i w łamigłówkach dla przedszkolaka z łatwością się odnajduje, a zabawy logiczne są tego jakby kontynuacją wejścia na nieco wyższy szczebel. To już kolejne serie do kolekcji, które mamy i muszę przyznać, że za każdym razem jest to samo zainteresowanie. Oskar bardzo lubi tego typu zagadki i zabawy. Są to świetne produkty na długie jesienne wieczory, które uczą przez zabawę. Zestawy możecie kupić tutaj. Bardzo wam je polecam.

 

ZABAWY LOGICZNE

kapitan nauka

kapitan nauka

ZABAWY LOGICZNE

More from sylwetta

CZY DA SIĘ BYĆ IDEALNĄ MAMĄ?

  Powinnam się teraz cofnąć do roku 2014 i napisać jakie miałam...
Czytaj dalej

Leave a Reply