CZAPKA NA ZIMĘ DLA CHŁOPCA

CZAPKA NA ZIMĘ DLA CHŁOPCA

 

CZAPKA NA ZIMĘ DLA CHŁOPCA

Moje dziecko kocha zimę. Zresztą możecie zauważyć to po zdjęciach, które zobaczycie poniżej. Jak zobaczył śnieg, to nie obeszło się bez zimowych szaleństw. Pamiętam siebie, jak byłam mała. Moja reakcja na taką ilość śniegu była dokładnie taka sama.

CZAPKA NA ZIMĘ DLA CHŁOPCA

Postanowiłam, że w tym roku poszukam dla Oskara czegoś wyjątkowego. Na pierwszą myśl przychodziła mi czapka z uszami dla chłopca. Chciałam czegoś innego, ale zarazem ciepłego. Oczywiście z racji tego, że uwielbiam markę Elodie Details zaczęłam swoje poszukiwania u Scandinavian Baby, bo to główny dystrybutor tej marki. Mamy z tego sklepu sporo rzeczy i jestem zachwycona zarówno szybką wysyłką, jak i produktami. Wszystkie fajne czapki były przeznaczone dla dzieci w wieku 2-3 lata.Ale zaryzykowałam.

Czapka zimowa dla chłopca na 4 lata

Była do kupienia w wielu miejscach, ale nie miała tego czegoś. Tą, którą widzicie na zdjęciach, przeznaczona jest dla wieku 2-3 lata, ale obwód głowy zgadza się z obwodem Oskara. Nie zastanawiając się dłużej, zdecydowałam się na nią. Wiedziałam, że będzie super pasowała do wielu rzeczy Oskara. Czy nie fajnie komponuje się z tym kożuszkiem? Dodatkowym jej atutem jest polar w środku, dzięki czemu jest bardzo ciepła. Fajnym rozwiązaniem jest również tasiemka, którą możemy zawiązać czapkę pod brodą dziecka tak, aby nie odstawała. Czy Oskar nie wygląda w niej słodko?

Jeśli szukacie czegoś podobnego a może tego samego zajrzyjcie do sklepu, bo właśnie ta czapka jest teraz w promocji.

Polecam jest idealna na mrozy i zimne dni. Czapka uszatka dla chłopca, która skradła moje serce.

Do następnego!

Sylwia

 

czapka z uszami dla chłopca

kożuszek zara

buciki na zimę dla chłopca

czapka Elodie Details

CZAPKA NA ZIMĘ DLA CHŁOPCA

zimowa czapka chłopięca

zimowa czapka Elodie Details

czapka na zimę dla dziecka

czapka Elodie Details

Czapka- Scandinavian Baby/ Elodie Details | Kożuszek, spodnie- Zara| Rękawiczki- Elodie Details| Buty – Bambini Manufaktura

More from sylwetta

Jacket with collar & cream skirt

Witajcie, bardzo lubię połączenia kurtki  z charakterystycznym  kołnierzem. Oczywiście w obu przypadkach...
Czytaj dalej

komentarzy 6

Leave a Reply