MOJA TOALETKA

 

 

Witajcie!

Jakiś czas temu a było to chyba już dość dawno kilka z Was poddało mi pomysł , aby pokazać na blogu moja toaletkę. Należę do  osób, które nie inwestują ciągle  w nowości kosmetyczne i tych kosmetyków też nie posiadam w dużej ilości . W sumie nie potrzebuję ich dużo bo maluję się delikatnie a na jakieś większe wyjścia staram się robić makijaż bardziej charakterystyczny i tylko do tego używam większej ilości kosmetyków. Mimo wszystko w domu mam taki swój mały kącik w salonie , gdzie przechowuje te swoje skarby i w spokoju mogę wykonać makijaż taki jaki potrafię :)

MOJA TOALETKA

Moja toaletka jest prezentem od mojego męża, który otrzymałam od niego jeszcze za czasów panieńskich. Zawsze marzyłam właśnie  o takiej  . Niespodzianka mu się udała. Przez cały ten czas czyli licząc jakieś 5 lat przenosiłam ją w różne miejsca ciągle szukając tego odpowiedniego. Po remoncie chyba udało mi się ją wreszcie ulokować na stałe. Do chwili obecnej ciągle mi czegoś brakowało. Mimo , że tych „malowideł” nie posiadam dużo to i tak nie pomieściły się wszystkie na toaletce. Szuflada niestety mała a wszystko trzymać na samym środku też bez sensu. Na początku wymyślałam koszyki do zorganizowania sobie ładu i porządku, ale mimo wszystko nie było to jeszcze w pełni fajnie urządzone. Długo zastanawiałam się co można by zrobić , aby wreszcie nabrało to wszystko charakteru i wpadłam na pomysł żeby poszukać w internecie regału z szufladami, które fajnie się wpasuje i z toaletką będzie tworzył całość.

Znalazłam stronę TUTAJ, w której asortymencie znalazłam regał jakiego szukałam. Co prawda są to typowo łazienkowe rzeczy, ale to nie oznacza, że nie mogę go również wykorzystać do przechowywania kosmetyków. Fajne w tym regale jest to, że przez swój wygląd  super wpasowuje się we wnętrze naszego salonu bo ma takie neutralne kolory. Ja jestem bardzo zadowolona, ze wreszcie mam wszystko posegregowane i poukładane tak jak powinno to być zrobione od samego początku. Myślę, że taki regał super wpasował by się również w salonie fryzjerskim i kosmetycznym a nawet w pokoju dziecięcym ( u nas by się super sprawdził na kolekcje samochodzików Oskara).

Ciekawa jestem co sądzicie o takich rozwiązaniach :)?Myślę, że dla miłośniczek kosmetyków fajnie wyglądał by taki regał z obu stron toaletki i wtedy na pewno w takich dwóch pomieściłyby wszystko.

Do następnego!

Sylwia

 

MOJA TOALETKA

MOJA TOALETKA

MOJA TOALETKA

MOJA TOALETKA

MOJA TOALETKA

Toaletka- Allegro| Regał- AWD Interior mój model znajdziecie TUTAJ

More from sylwetta

BIAŁO-CZARNY SWETER

  Witajcie :) Już myślałam , że weekend majowy będzie tak ciepły...
Czytaj dalej

komentarze 2

Dodaj komentarz