HEMP CARE WODA PERFUMOWANA DLA NIEJ I DLA NIEGO

HEMP CARE WODA PERFUMOWANA DLA NIEJ I DLA NIEGO

 

Wielkimi krokami zbliża się magiczny czas, jakim są Święta Bożego Narodzenia. Wiele z nas szuka dla swoich bliskich ciekawych i wyjątkowych prezentów. Mam dzisiaj dla was krótką recenzję Wody Perfumowanej, którą miałam okazję testować. Myślę, że może być fajnym i oryginalnym prezentem dla kogoś wyjątkowego właśnie z okazji nadchodzących Świąt.

HEMP CARE WODA PERFUMOWANA DLA NIEJ I DLA NIEGO

Dobrze przeczytaliście. Ta woda Perfumowana sprawdzi się fajnie zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, ponieważ jest Unisex. Zapach jest charakterystyczny i w jego skład wchodzi wiele ciekawych ziół. Szerszy opis ze składem możecie przeczytać TUTAJ.  Gdy zapoznawałam się ze składem produktu, bardzo zaciekawił mnie jeden detal. Używany jest nie tylko w tej Perfumowanej wodzie, którą widzicie, ale w każdym produkcie marki Hemp Care. Mowa o organicznym oleju z konopi włoskiej. Posiada on wiele cennych składników i minerałów   m.in. nienasycone kwasy tłuszczowe takie jak Omega- 6 i Omega- 3, które świetnie wpływają na naszą skórę. Oczywiście ma dużo więcej korzystnych dla nas właściwości. Muszę przyznać, że fajnie rozwiązanie dodawać taki cenny składnik do kosmetyków i wody perfumowanej.

Opakowanie testowanej przeze mnie wody perfumowanej jest minimalistyczne i estetyczne, co bardzo mi się podoba. Po ich dłuższym stosowaniu uważam, że zapach jednak pasuje  bardziej do mężczyzny. Dla mnie jest troszeczkę za mocny. Ja chyba jednak wolę te  łagodniejsze. Bardzo długo się utrzymują na ciele, co jest ich dodatkowym atutem.

Może ktoś z was używa tej wody perfumowanej i podzieli się swoją opinią oraz odczuciami, co do zapachu? Dajcie znać, jakie są wasze spostrzeżenia.

Do następnego!

Sylwia

 

woda perfumowana HEMP CARE

hemp care

woda perfumowana hemp care

More from sylwetta

ELODIE DETAILS W MIEŚCIE

    Witajcie! Dzisiaj zabieram Was w naszą kolejną podróż z wózkiem...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz