BEZ NIEGO NIE OGARNĘ TEGO WSZYSTKIEGO

mommy planner

 

 

 

Cały czas szukałam tego jedynego. Tego, który pomoże ogarnąć mi to wszystko, co teraz dzieje się wokół mnie. Muszę przyznać, że ostatnio naprawdę bardzo dużo się dzieje. Szukałam, aż znalazłam. On pomaga w uporządkowaniu wszystkiego, co sama nie jestem w stanie zapamiętać. Mommy Planner, bo o nim mowa ma w sobie wszystko, co potrzebuje do dobrej organizacji swojego czasu.

BEZ NIEGO NIE OGARNĘ TEGO WSZYSTKIEGO

My kobiety na głowie mamy wiele rzeczy. Dom, praca, dziecko. Niekiedy ciężko to wszystko pogodzić albo mamy problem z zapamiętaniem wszystkiego. Ja niestety muszę wszystko zapisywać, bo zdarza mi się o czymś ważnym zapomnieć. Z pomocą przychodzi mi właśnie Mommy Planer, w którym zapisuję wszystkie potrzebne swoje cele i do zrealizowania rzeczy. Podoba mi się w nim to, że posiada wiele rubryk, które mieszczą wszystko, co potrzeba. Dodatkowym atutem jest okładka, idealnie wpisuje się w mój styl i gust. Wzorów okładek jest również  kilka do wyboru. Fajnym rozwiązaniem jest to, że Planner nie ma daty ani roku jak w każdych tego typu kalendarzach. Możemy go kupić, obojętnie w jakim chcemy czasie i wpisać datę, od kiedy nam tylko pasuje. Super pomysł dla każdej mamy na oryginalny prezent.

Stylizacja z czarną marynarką ze złotymi guzikami

Dodatkowo chciałam wam napisać kilka słów o stylizacji. Wybrałam zestaw marynarka plus spodnie z białym pasem z boku. Niby elegancko, ale elementy w postaci białych trampek i zwykłej koszulki w tym samym kolorze dają takiego trochę luzu. Dodatkowo pikowana torebka, którą już widzieliście na blogu. Torebka super sprawdza się na wyjazdy czy do pracy. Pomieści sporo i to jest jej głównym atutem.

 

marynarka ze złotymi guzikami

spodnie z białym paskiem

czarna marynarka

BEZ NIEGO NIE OGARNĘ TEGO WSZYSTKIEGO

mommy planner

pikowana torebka bonprix

Marynarka- No Name| T-shirt- Bonprix| Torebka- Bonprix| Spodnie- Mango| Trampki- No Name

More from sylwetta

STYLIZACJA #5

    Witajcie! Tydzień mnie tu nie było, ale miałam tyle pracy,...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz