WYJĄTKOWY PREZENT NA WYJĄTKOWE OKAZJE

WYJĄTKOWY PREZENT NA WYJĄTKOWE OKAZJE

 

 

W naszym życiu często pojawiają się wyjątkowe okazje. Urodziny, chrzciny, ślub i wiele innych. Teraz już coraz więcej osób odbiega od kupowania prezentów i woli przeznaczyć jakąś kwotę pieniędzy, aby solenizant mógł w przyszłości je wykorzystać. Przyznam, że sama robię podobnie, ale staram się też wybierać dodatkowo jakiś upominek, który będzie przypominał o danej okazji.

WYJĄTKOWY PREZENT NA WYJĄTKOWE OKAZJE

Strellas już raz gościł na blogu. Tym razem postanowiłam napisać coś więcej na temat tego, co tworzy Marta i Rafał. Wpadli na cudowny pomysł, aby przenieść niebo na papier. Tak dobrze czytacie. Przenoszą układ gwiazd,  z naszych wyjątkowych chwil. Sami decydujemy jaki moment z naszego życia chcemy uwiecznić na plakacie. Może to być data urodzin data ślubu czy data zaręczyn. Myślę, że to świetny i wątkowy prezent na wyjątkowe okazje. Super pamiątka na lata, która przypomina nam o tym, jak wyglądało niebo w ważnym dla nas momencie, który pragnęliśmy uwiecznić.

Pierwszym plakatem od Strellas była mapa gwiazd z narodzin Oskara. Bardzo zachwycił mnie ten plakat, do tego stopnia, że postanowiłam kolejny podarować mojemu siostrzeńcowi na wyjątkowy dzień, jakim były chrzciny. Sama dla siebie również chciałam zachować  układ nieba z dnia swoich urodzin.

Wyborów kolorystyki i układu plakatów jest kilka. Sami możemy zadecydować jaki kolor mapy chcemy i sami wszystko od podstaw sobie projektujemy. Na końcu zatwierdzamy zamówienie i  jest ono realizowane w bardzo szybkim czasie. Bardzo polecam wam Strellas, jeśli szukacie wyjątkowego prezentu na wyjątkowe okazje. Zajrzyjcie do nich koniecznie TUTAJ.

 

 

strellas

plakat mapa gwiazd

WYJĄTKOWY PREZENT NA WYJĄTKOWE OKAZJE

More from sylwetta

BEGLOSSY MARZEC

    Witajcie! Beglossy marzec to już drugie pudełko, które do mnie...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz