ZMIANA WYSTROJU W SYPIALNI, W KTÓREJ MOŻNA POCZUĆ LEKKI POWIEW WIOSNY.

mała sypialnia

 

Zmiana wystroju w sypialni może mało spektakularna, ale  czekałam tylko na lekki powiew wiosny, aby poczuć chęć zmian. Zabrałam się za kilka cieszących moje oko rzeczy. Świeża pościel w kolorze bieli, poszewki z motywem kwiatów  nawiązujące kolorystycznie do wiosny i zmiana narzuty na koc wełniany w odcieniach szarości. To pierwsza, ze zmian jakich dokonałam. Nie mogło również zabraknąć świeżych kwiatów. Akurat tak się złożyło, że bukiet róż otrzymałam na urodziny i pięknie zdobią stolik w sypialni. Planuje jeszcze kilka zmian, które z czasem będę wdrażała. Uporządkowałam również witrynę, na której znajdują się już tylko rzeczy typu szkatułki z biżuterią. A w samej witrynie zrobiłam miejsce właśnie na koce wełniane i pościele oraz małe drobiazgi.

ZMIANA WYSTROJU W SYPIALNI, W KTÓREJ MOŻNA POCZUĆ LEKKI POWIEW WIOSNY

Jak widzicie sypialnia jest mała. Wcześniej była jeszcze mniejsza i mogliście ją widzieć w tym wpisie. Nie wiem jak wy, ale ja lubię zmiany nawet te małe. Jak tylko za oknem czuć wiosnę mam ochotę na porządki i na wprowadzenie do wnętrza tego świeżego, wiosennego powiewu. Staram się nie przesadzać z dodatkami, tylko wymieniać je co jakiś czas. Dlatego w tej wiosennej zmianie nie ma nowych rzeczy oprócz jednej.

Nowym nabytkiem, jaki mam jest ciepły koc, który będzie służył w sypialni jako narzuta i jednocześnie piękna ozdoba. Koc pochodzi ze sklepu Tartan i Wełna. Produkty z tego sklepu, jak szaliki czy koce utkane są tylko z naturalnych tkanin z wysoko jakościowej wełny. Tkane są w małych rodzinnych manufakturach. Wszystkie produkty są naturalne bez syntetycznych materiałów takich jak akryl czy poliester. W składzie możemy znaleźć wełnę merino, wełnę jagnięcą, kaszmir czy jedwab. Produkty przychodzą do nas w pełni biodegradowalnych opakowaniach. Nawet taśma jest z papieru, co wpływa tylko korzystnie na środowisko. Uwielbiam takie naturalne i sprzyjające środowisku produkty, bo naprawdę posłużą one na lata. Już nie raz się przekonałam, że lepiej kupić jedną porządną rzecz, która posłuży nam na dłużej niż kupować częściej rzeczy, które po jakimś czasie się niszczą i musimy je wyrzucać.

A wy jak do tego podchodzicie?

ZMIANA WYSTROJU W SYPIALNI

wełniany koc

ZMIANA WYSTROJU W SYPIALNI

witryna do sypialni

wełniany koc

ZMIANA WYSTROJU W SYPIALNI

 

More from sylwetta

CZAPKA BOSMANKA

  CZAPKA BOSMANKA Muszę przyznać, że strasznie spodobał mi się ten model...
Czytaj dalej

Leave a Reply