GRAFIKI OD GALLERIX, KTÓRE WRESZCIE OZDOBIŁY ŚCIANĘ W NASZYM SALONIE.

GRAFIKI OD GALLERIX

 

 

Grafiki od Gallerix wreszcie ozdobiły moją ścianę w salonie w nowym domu. Długo na to czekałam, aby móc wreszcie je powiesić. Część z nich mogliście już widzieć w tym wpisie. Brakuje jeszcze kilku rzeczy, abyśmy mogli już w pełni mieszkać, ale na szczęście mogę działać już w zakresie “uzupełniania” poszczególnych pomieszczeń o różne detale.

GRAFIKI OD GALLERIX, KTÓRE WRESZCIE OZDOBIŁY ŚCIANĘ W NASZYM SALONIE

Uwielbiam, jak ścianę zdobią plakaty, czy obrazy. Zresztą w nie jednym wnętrzarskim wpisie mieliście okazję widzieć to na moim blogu, że zawsze tak było. Zawsze znalazła się ściana, która została zagospodarowana na grafiki. Nie mogło się też obyć bez nich i teraz. Tym razem postawiłam na nieco inne motywy niż dotychczas. Motywy grafik słynnych malarzy, które wyróżniają się poprzez akcenty kolorystyczne, na pewno ożywią salon. Przestrzeń jest dość jednolita w kolorze bieli, beżu i szarości a grafiki o kontrastowych kolorach sprawią, że nie będzie mdło.

GRAFIKI OD GALLERIX

plakaty w ramach

Jeśli chodzi o kolorystykę oprawy grafik, to postawiłam na białe ramki, aby fajnie wyróżniały się na szarej ścianie, ale też nie były za toporne, co wydawało mi się w przypadku wyboru czarnych ramek. Myślę, że świetnie wpasowałyby się również w kolorystyce drewna, bo wtedy pasowałyby do akcentów drewnianych, które znajdują się w salonie. Żałuję trochę, że nie pomieszałam opraw białych i drewnianych wtedy galeria wydałaby się jeszcze ciekawsza.

Przy wyborze grafik kierowałam się również nawiązaniem do obecnej pory roku. Wiosna należy do jednej z tych pór roku, które lubię najbardziej. Udało mi się dobrać coś odpowiedniego z propozycji na wiosnę. Myślę, że efekt, który udało mi się uzyskać, prezentuje się fajnie. Dla mnie jest tak, jak sobie założyłam. Fajne jest to, że mogę w przyszłości zmienić kolory ramek lub obecne plakaty wymienić na inne. Teraz pozostaje mi zabrać się za ułożenie książek w biblioteczce i już większa część salonu będzie gotowa.

 

GRAFIKI OD GALLERIX

ściana w salonie

grafiki

galeria plakatów w salonie*wpis powstał przy współpracy z Gallerix

More from sylwetta

KOSMETYCZNY MUST HAVE

  Witajcie! Kosmetyczny must have to post, który powstał spontanicznie ot tak...
Czytaj dalej

komentarze 4

Leave a Reply