ZAPACHY DO DOMU, KTÓRE WARTO MIEĆ U SIEBIE.

zapachy do domu

 

 

 

ZAPACHY DO DOMU

We wnętrzu każdego domu skrywa się tajemnica. Po zapachu, czy wystroju możemy poznać gust  oraz styl jego właściciela. U mnie styl zmieniał się z biegiem lat. Kiedyś nie przywiązywałam uwagi do tego, czy w domu będą białe ściany, czy kolorowe. Teraz już  wypracowałam to w sobie  i wiem, w jakich kolorach czuję się dobrze, a jakie mnie przytłaczają. Bardzo cenię sobie jasną i przejrzystą przestrzeń. Uwielbiam dodatki w stylu boho, ale również podoba mi się surowy i prosty styl. Lubię przeplatać style w różnych pomieszczeniach. Jest jeszcze coś, co uwielbiam we wnętrzu, coś, co  uaktywnia moje zmysły,  a tą rzeczą są zapachy do domu.

ZAPACHY DO DOMU, KTÓRE WARTO MIEĆ U SIEBIE

Zapach jest dla mnie ważnym dodatkiem. Uwielbiam go w domu w postaci świec czy dyfuzorów zapachowych. Wybierając zapachy, staram się dobierać takie, które nie drażnią zmysłów i nie są zbyt agresywne. Zapach musi  być dla mnie łagodny i przyjemny.  Świece są świetnym rozwiązaniem, ale działają krótko. Moim ostatnim odkryciem jest The Truth Of Oil, sklep z zapachami do domu. Dyfuzory, woski do kominków, czy zapachy do szafy wszystko to możecie tam znaleźć. Musicie koniecznie poznać ich bliżej, więc odsyłam was tutaj. Co ich takiego wyróżnia? Zdecydowanie jakość. Pierwszy raz spotkałam się z produktami, które są naprawdę tak długotrwałe. Zapachy są stworzone z naturalnych składników, które cudownie unoszą się we wnętrzu domu. Wystarczy naprawdę mała ilość produktu, aby czuć zapach we wszystkich pomieszczeniach. Zapachy są bardzo trwałe i super działają na zmysły.

Ja wybrałam dwa dyfuzory zapachu do domu The Night Before oraz The Morning After  oraz jeden zapach do szafy The Morning After. Pokusiłam się o te zapachy ze względu na połączenia olejków eterycznych, które działają kojąco i relaksująco. Pomagają poczuć harmonię i spokój, a to jest mi teraz bardzo potrzebne. Produkty wyróżnia jeszcze jedna dość istotna rzecz, a mianowicie to, że dyfuzory możemy napełniać bez końca, dokupując do nich opakowania uzupełniające. Jest to świetne rozwiązanie. Jeśli chodzi o same opakowania, to stworzone są ze szklanych butelek i  pięknie prezentują się we wnętrzu każdego pomieszczenia.

Jeśli szukacie jakiegoś oryginalnego pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego, kto ceni sobie wyjątkowe produkty i uwielbia dodatki do domu, to myślę, że taki prezent w postaci zapachu do domu będzie strzałem w dziesiątkę. Pięknie zapakowane o wyjątkowych zapachach, które na pewno uszczęśliwią nie jedną osobę.

 

 

 

 

odświeżacz do domu

ZAPACHY DO DOMU

dyfuzor zapachowy

zapachy do szafy

dyfuzory zapachowe

 

 

 

 

 

 

More from sylwetta

CZARNY SWETER IDEALNY NA JESIEŃ I WIOSNĘ.

  Czarny sweter to obowiązkowa część garderoby na jesień i zimę. Dlaczego...
Czytaj dalej

1 komentarz

Leave a Reply