SYPIALNIA MOICH MARZEŃ- CZY UDA MI SIĘ ZREALIZOWAĆ MÓJ PROJEKT?

SYPIALNIA MOICH MARZEŃ

 

Dzisiaj kolejny wpis z serii wnętrze a na “tapecie” sypialnia moich marzeń. Chciałam wam pokazać wstępny projekt tego, jak ma wyglądać nasza sypialnia. Co do całego pomieszczenia obawiam się, że może być problem z umieszczeniem wszystkich rzeczy. To, co sobie zaplanowałam, może się nie pomieścić, ale postaram się jakoś z tego wybrnąć.

SYPIALNIA MOICH MARZEŃ- CZY UDA MI SIĘ ZREALIZOWAĆ MÓJ PROJEKT?

Co do sypialni na pewno będę stawiała na dużą zabudowaną szafę, która niestety automatycznie zmniejszy pomieszczenie. Dlatego postawiłam na kolor o jasnej tonacji i myślę, że przeważać będzie standardowo biel. Oprócz szafy musi znaleźć się oczywiście łóżko, ale w nieco mniejszych wymiarach. Dodatków za dużo nie będzie, gdyż nie chce przytłoczyć małej przestrzeni, a cenię sobie minimalizm w pomieszczeniach. Podobają mi się zabudowane meble, w których można ukryć wszystkie rzeczy.

Jest jedna rzecz, którą sobie wymarzyłam od samego początku i jest nią lampa wentylator. Obawiam się, że ten, który zamówiłam, może okazać się za duży, ale wtedy znajdzie swoje miejsce w salonie, a do sypialni zamówię jakąś mniejszą wersję lub inny typ lampy.

W pomieszczeniu przeznaczonym do sypialni znajduje się też mała “wnęka”. Nad jej zagospodarowaniem myślę już jakiś czas i zastanawiam się nas postawieniem  niej jakiegoś przeszklonego kredensu albo małego biurka. Coś na pewno wymyślę. Tak samo, jak w przypadku łazienki, salonu czy sypialni za jakiś czas pokażę wam, co z moich projektów udało się wdrożyć w aktualny stan domu. Nie pokazałam wam jeszcze moich projektów  kuchni i pokoju synka, ale myślę, że i na to przyjdzie pora.

Ciekawa jestem, co sądzicie o mojej wizualizacji. Na jaką kolorystykę wy stawiacie we wnętrzach? Czy tak samo, jak u mnie króluje biel i naturalne odcienie? Myślę, że wszystko zależy od wielkości pomieszczenia, bo im większe, tym bardziej można zaszaleć z kolorami.

SYPIALNIA MOICH MARZEŃ

Szafa, łóżko, szafka nocna, lampka, pościel- Ikea|Lampa wiatrak- Create (tutaj)

 

 

More from sylwetta

JAK POKONAĆ LUB ZMNIEJSZYĆ STRES? KILKA MOICH SPOSÓB NA WYCISZENIE ORGANIZMU, KIEDY DOPADA MNIE STRES.

    Jak pokonać stres? W obecnych czasach nie jest to łatwe....
Czytaj dalej

Leave a Reply