JAK ZORGANIZOWAĆ I UPORZĄDKOWAĆ MAŁĄ SYPIALNIĘ? KOSZE OD MISSDECO IDEALNE DO PRZECHOWYWANIA.

KOSZE OD MISSDECO

 

 

Kosze to idealny sposób na przechowywanie różnych rzeczy. Idealnie sprawdzają się przy organizacji małych przestrzeni, ale możemy je wykorzystać również jako ozdobę. Super rozwiązanie, bo możemy schować w nich koce, narzuty, pościel, czy poduszki. Mamy dwa rozwiązania w jednym. Kosze od Missdeco, które możecie kupić tutaj, wykonane są przez producenta House Doctor. Pięknie prezentują się we wnętrzach.

JAK ZORGANIZOWAĆ I UPORZĄDKOWAĆ MAŁĄ SYPIALNIĘ? KOSZE OD MISSDECO IDEALNE DO PRZECHOWYWANIA.

Gdy mamy małą sypialnię, to również brakuje nam przestrzeni do przechowywania. Ja akurat w przypadku mojego pomieszczenia mam z tyłu zabudowaną szafę, ale niestety nie ma w niej półek. Kosze idealnie sprawdzają się do przechowywania pościeli, poduszek, czy narzut. Nie sądziłam, że są aż tak spore, że pomieszczą tego typu rzeczy, a jednak, jak dotarły do mnie byłam bardzo zdziwiona ich wielkością. Oczywiście było to pozytywne zaskoczenie. Postanowiłam narazie umieścić je w sypialnie, bo super tam pasują, a i moje narzuty wreszcie znajdują się w odpowiednim miejscu.

Myślę, że tego typu kosze mogą również świetnie się sprawdzić na przedpokoju. Pomyślałam, że fajnie służyłyby do przechowywania czapek, szalików i takich drobnych rzeczy. Pewnie też za jakiś czas to wypróbuję. Jak widzicie po zdjęciach pomieszczą sporą i pięknie wyglądają we wnętrzach. Uwielbiam tego typu rozwiązania. Koszy mam już kilka. Teraz najlepiej byłoby mi stworzyć jakieś dobre rozwiązanie w szafie. Przydałyby się tam półki na których te kosze wraz z zawartością mogłyby stać.

Do czego wykorzystać kosze z naturalnych tworzyw?

Kosze z naturalnych tworzyw są delikatniejsze od tych, które są wykonane ze sztucznych materiałów. Kosze bambusowe, z drewna sosnowego w połączeniu z papierem, kosze z trawy morskiej, to typ produktu,  który nie wykorzystamy do wszystkiego. Przez swoją delikatność może nam służyć do przechowywania tych lżejszych rzeczy. Najlepiej nie przenosić w nich ciężarów, gdyż mogą ich nie wytrzymać. Kosze, które widzicie w dzisiejszym wpisie, są delikatne, ale myślę, że spokojnie mogłabym je również wykorzystać na zapakowanie najpotrzebniejszych rzeczy na piknik. Mam na myśli, te bardziej delikatne jak koc, jakiś napój i kilka produktów spożywczych. Jak widzicie kosze, są w trzech różnych rozmiarach, więc można je przeznaczyć do wykorzystania i przechowywania różnych rzeczy.

kosze Missdeco

kosze House Doctror

przechowywanie w sypialni

kosze do przechowywania

mała sypialnia

pościel ikea

missdeco kosze

More from sylwetta

RABKOLAND CZYLI IDEALNE MIEJSCE NA SPĘDZENIE CUDOWNEGO DNIA Z RODZINĄ

  Jeśli planujecie wyjazd z dzieckiem i mieszkacie niedaleko Rabki, to polecam...
Czytaj dalej

komentarze 2

Leave a Reply