AGNIESZKA MACIĄG I JEJ SPOSÓB NA PEŁNIE ŻYCIA- CZYLI KSIĄŻKA, KTÓRA POMAGA MI ZROZUMIEĆ SIEBIE.

Agnieszka Maciąg

 

Ostatnio jakoś ta jesień staje się przytłaczająca. Pewnie nie tylko dla mnie, ale również dla wielu z was również. Natłok tego, co słyszymy i widzimy, sprawia, że nasze nastawienie do wielu spraw nie jest takie, jak powinno. Postanowiłam podzielić się z wami moim sposobem na radzenie sobie z wieloma życiowymi problemami. Oprócz zwierzaniu się przyjaciółce oddaje się książce “Pełnia życia”, którą napisała Agnieszka Maciąg. Kupić możecie ją (tutaj). Jest takim lekiem, kiedy dopada mnie zły dzień.

Każdy z nas takie miewa, prawda? Jeśli zaczynają nam takie złe dni towarzyszyć coraz częściej to znak, że najwyższy czas coś z tym zrobić. Zmiany bywają dobre, tylko trzeba do nich odpowiednio podejść. Tylko pytanie, jak zacząć?  I właśnie to jest chyba najtrudniejsze.

AGNIESZKA MACIĄG Pełnia życia

Pełnia życia

AGNIESZKA MACIĄG I JEJ SPOSÓB NA PEŁNIE ŻYCIA

Dlaczego ta książka jest taka wyjątkowa? Dlaczego warto ją mieć? Bo w tej książce można znaleźć ukojenie. Można poznać historię osoby, która, jak sama pisze, mimo zewnętrznego szczęścia ciągle jej czegoś brakowało. Książkę czyta się super, z lekkością jakbym czytała pamiętnik osoby podobnej do mnie z podobnymi przeżyciami. Może niedosłowne, bo ja nie byłam i nie jestem modelką, nie zwiedzam świata, nie pojawiam się na bankietach. Nie ukrywam, że chciałabym przeżyć podobne rzeczy, ale czy one dałyby mi szczęście? W tym tkwi cały szczegół.

Sami musimy wiedzieć, co daje nam szczęście i dążyć do tego całym sobą. Jeśli wiemy, co daje nam szczęście, powinniśmy robić wszystko, żeby je osiągnąć. Szczęście jest wyborem. To jest prawda, tylko my decydujemy, co sprawia, że czujemy się spełnieni i szczęśliwi. Agnieszka Maciąg w książce “Pełnia życia” prowadzi nas przez całą swoją historię właśnie do tego momentu, kiedy poczuła pełnię życia. Opowiada jak właśnie te wszystkie spełnienia nie dawały jej do końca szczęścia.

Co prawda jeszcze sporo lektury przede mną, ale ta książka już sprawia, że zaczynam spostrzegać świat nieco inaczej. Polecam każdemu. Idealny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego i wyjątkowego. Kogoś, kto próbuje odnaleźć swoje szczęście, a nie wie jak zacząć. Już w listopadzie pojawi się nowa książka Agnieszki Maciąg “Twoja wewnętrzna moc”. Czekam na nią z niecierpliwością.

Jeszcze na koniec wspomnę, że Agnieszka Maciąg prowadzi bloga, na którym dzieli się wieloma przepisami i informacjami dotyczącymi stosowania naturalnych produktów, aby ulepszyć  zdrowie i samopoczucie. Koniecznie zajrzyjcie, jeśli nie znacie.

Pełnia życia AGNIESZKA MACIĄG

AGNIESZKA MACIĄG Pełnia życia

 

 

 

More from sylwetta

LNIANA POŚCIEL

Witajcie!   Jest takie mądre przysłowie: “Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz”....
Czytaj dalej

Leave a Reply