ODŚWIEŻONE MIESZKANIE PO REMONCIE I MÓJ STOLIK KAWOWY OD MISSDECO.

Chciałabym napisać, że remont się skończył ale mogę napisać że dopiero zmierza ku końcowi. Niestety wiele rzeczy zatrzymało się w czasie i praca stoi. Uwielbiam ten stan oczywiście żartuję. Remonty to moja zmora. Dzisiaj jednak mimo wszystko chciałam się podzielić z wami moją koncepcją tego co chciałabym stworzyć. W dzisiejszym wpisie skupmy się na salonie. Przechodził już kilka metamorfoz. Najpierw wyglądał tak (tutaj) później tak (tutaj) a teraz mam zamiar stworzyć coś zupełnie innego. W dalszym ciągu ubolewam, że w tym mieszkaniu brak światła słonecznego daje się we znaki, ale widocznie nic nie da się już z tym zrobić.

 

Chciałabym napisać, że remont się skończył, ale mogę napisać, że dopiero zmierza ku końcowi. Niestety wiele rzeczy zatrzymało się w czasie i praca stoi. Uwielbiam ten stan, oczywiście żartuję. Remonty to moja zmora. Dzisiaj jednak mimo wszystko chciałam się podzielić z wami moją koncepcją tego, co chciałabym stworzyć. W dzisiejszym wpisie skupmy się na salonie. Przechodził już kilka metamorfoz. Najpierw wyglądał tak (tutaj) później tak (tutaj), a teraz mam zamiar stworzyć coś zupełnie innego. W dalszym ciągu ubolewam, że w tym mieszkaniu brak światła słonecznego daje się we znaki, ale widocznie nic nie da się już z tym zrobić.

ODŚWIEŻONE MIESZKANIE PO REMONCIE I MÓJ STOLIK KAWOWY OD MISSDECO

Moim głównym zamiarem było, aby stolik kawowy od Missdeco (tutaj) wpasował się w cały klimat salonu. Jest piękny, na wierzchu ma marmurową płytę i w złotym kolorze stalową konstrukcję. Pięknie prezentuje się jako stolik kawowy, ale myślę, że super również wkomponowałby się jako stolik nocny w sypialni.

Niestety do tego stolika nie pasowała mi poprzednia bambusowa lampa, więc musiałam znaleźć coś zupełnie innego. Na olx udało mi się kupić taką, jak widzicie na zdjęciach ze szklanymi kloszami. Dodatkowo chciałam, aby w salonie zapanował nieco inny klimat niż poprzednio. Bardziej zależało mi na przestrzeni i takim nieco surowym stanie. Jednak brakowało mi trochę tej “przytulności”, które można stworzyć m.in. przez dekoracje. Nie ma już na ścianie półek, na których można było poukładać ciekawe bibeloty. Miałam zamiar uzupełnić ścianę w ciekawe obrazy, grafiki, jak na przykład ta z mapą Krakowa od Positive Prints (tutaj), czy zdjęcia, ale narazie to tylko zamiary. Tą wspomnianą wcześniej przytulność staram się wdrożyć przez miłe tekstylia typu poduszki czy milutki koc. Jest jeszcze jedna rzecz, którą chętnie bym zmieniła i jest nią narożnik, który jest zbyt duży na taki mały salon. Niestety zajmuje prawie połowę przestrzeni i jeszcze jest w ciemnym kolorze, który bardziej przytłacza przestrzeń.

Dzisiaj zaprezentuje wam jedną część tego, co się tworzy a salon w całości może uda mi się zaprezentować za jakiś czas. Także widzicie zapowiedź tego, w jakim klimacie będzie urządzany salon. Nieco inna przestrzeń niż poprzednia. Taki Boho styl, który był tutaj wcześniej, został przeniesiony do sypialni, którą też niebawem postaram się wam pokazać.

salon w mieszkaniu

stolik kawowy missdeco

stolik kawowy z marmuru

salon

More from sylwetta

PIKOWANA TOREBKA OD BONPRIX W ZIMOWEJ STYLIZACJI ZE SPÓDNICĄ I MIEDZIANYM PŁASZCZEM.

  Pikowana torebka od Bonprix to świetna alternatywa dla typowych torebek Shoper....
Czytaj dalej

Leave a Reply