PLAKAT W RAMIE OD DECOR MINT, JAKO PIĘKNY DODATEK DO NOWEGO DOMU.

plakat w ramie

 

 

 

Plakat w ramie to świetna alternatywa dla obrazu. Tego typu dekoracja pięknie prezentuje się na ścianie w każdym wnętrzu. Ja uwielbiam takie rozwiązania już od dawna. Zresztą w wielu wpisach na blogu w kategorii wnętrza (tutaj)  mogliście zobaczyć udekorowane ściany w naszym mieszkaniu w różnego typu plakaty. Zmieniało się to dość często. Głównie ze względu na zmianę wystroju czy mojego widzimisię. Tym razem skupiłam się na nieco innej kategorii niż dotychczas. Plakaty z tematyką, którą   chce widzieć w naszym domu, znalazłam w sklepie internetowym Decor Mint.

PLAKAT W RAMIE OD DECOR MINT, JAKO PIĘKNY DODATEK DO NOWEGO DOMU

Podoba mi się to, że plakaty tworzone są z  dokładnością, a ich jakość druku jest tak dobra, że w niektórych przypadkach wyglądają jak namalowane. Tematykę, jaką obrałam i którą chciałabym widzieć w naszym nowym domu, jest temat sztuki. Podobają mi się reprodukcje znanych artystów, które pięknie przyozdobią nie jedną ścianę w naszym domu. Narazie obraz znajduje się u nas w mieszkaniu i czeka cierpliwie na zawieszenie na którejś ze ścian w domu. Wstępny zamysł jest, aby zawisł w salonie nad kanapą wraz z innymi reprodukcjami. Jednak do wiosny moja koncepcja może się zmienić, bo to właśnie wiosną planujemy przeprowadzkę. Jest to przeze mnie już długo wyczekiwany moment, którego nie mogę się już doczekać.

To, co udało nam się już prawie uzyskać to kuchnia, która przypomina już tą moich marzeń. Fronty ikea nadają pięknego retro klimatu, na którym mi zależało. W niedalekim  czasie będę mogła cieszyć się urządzaniem salonu, sypialni i pokoju Oskara. Ten najlepszy moment przede mną, który cieszy mnie najbardziej. Jeszcze dłuższa chwila cierpliwości i będę mogła dzielić się z wami tak wyczekanymi postami wnętrzarskimi. Sama uwielbiam śledzić na blogach, Instagramie i Tik Toku tego typu wpisy, czy filmiki. Myślę, że na blogu ten temat też będzie mile widziany. Postaram się nawiązywać do tematyki wnętrzarskiej jeszcze częściej niż dotychczas.

 

kuchnia retro

plakat w ramie od decor mint

decor mint plakat w ramie

plakaty na ścianę

*wpis powstał przy współpracy z Decor Mint

More from sylwetta

BO SAMA DIETA NIE WYSTARCZY! POTRZEBNY JEST RÓWNIEŻ RUCH. OPASKA SMARTBAND POMAGA MI TO KONTROLOWAĆ.

    Opaska Smartband to mój nowy nabytek. Możecie kupić ją w...
Czytaj dalej

Leave a Reply