ŚWIECE SOJOWE

ŚWIECE SOJOWE

 

Witajcie!

Chyba każdy z nas lubi jak w  domu pięknie pachnie. Wiele pewnie z was kupuje zapachowe świece do domu, aby aromat ulubionego zapachu unosił się jak najdłużej. Niestety nie każde świece są wskazane w szczególności przy małych dzieciach lub alergikach. Jednym słowem mogą szkodzić.

Kiedyś czytałam artykuł , w którym wypowiadała się mama niemowlaka. W nosie jej dziecka były czarne plamy i nie miała pojęcia, od czego się tam pojawiły. Po wnikliwych badaniach okazało się, że przyczyną tych plam były świece. Mama paliła je sobie codziennie w domu, a niestety dla jej dziecka jak się okazało, były one bardzo szkodliwe.

ŚWIECE SOJOWE

Na szczęście jest coraz więcej sklepów, które w swojej ofercie mają naturalne świece sojowe. Jednym z  tych sklepów jest  312 Handmade Candles .

W swojej ofercie posiadają świece, które tworzone są ręcznie z naturalnych składników, jakimi jest ekologiczny wosk sojowy oraz olejki eteryczne. Nie będę tutaj wypisywała wam dokładnych szczegółów, bo wolę , abyście weszli na ich stronę i przeczytali sobie wszystko dokładnie, co o tych świecach jest napisane TUTAJ.

Przyznam, że nie sądziłam, że tak pięknie mogą pachnieć cały czas nawet niezapalone.Ja jestem bardzo czujna, jeśli chodzi o zapachy i jak paczka do mnie przyszła od razu wiedziałam, że są w niej świece :) Sklep w swojej ofercie posiada świece zapachowe oraz świece aromaterapeutyczne. Zapachy Coffe Mocha i Blueberry&Vavilla  pachną tak, że mam ochotę je zjeść :) Lawenda również uwielbiam ten zapach chciałabym w swoim domu mieć jeszcze Aloes , którego zapachu jestem bardzo ciekawa.

Jeśli lubicie jak w domu pachnie to inwestujcie w świece , które nie zaszkodzą zdrowiu waszym oraz waszym bliskim. Wybierajcie świece sojowe :)

Do następnego!

Sylwia

 

ŚWIECE SOJOWE

ŚWIECE SOJOWE

ŚWIECE SOJOWE

ŚWIECE SOJOWE

ŚWIECE SOJOWE

ŚWIECE SOJOWE

ŚWIECE SOJOWE

More from sylwetta

SUKIENKI NA WIOSNĘ

    Witajcie! Macie już sukienkę na wiosnę? Ostatnio przeglądając różne strony...
Czytaj dalej

komentarzy 6

Dodaj komentarz