ŚWIECE SOJOWE

ŚWIECE SOJOWE

 

Witajcie!

Chyba każdy z nas lubi jak w  domu pięknie pachnie. Wiele pewnie z was kupuje zapachowe świece do domu, aby aromat ulubionego zapachu unosił się jak najdłużej. Niestety nie każde świece są wskazane w szczególności przy małych dzieciach lub alergikach. Jednym słowem mogą szkodzić.

Kiedyś czytałam artykuł , w którym wypowiadała się mama niemowlaka. W nosie jej dziecka były czarne plamy i nie miała pojęcia, od czego się tam pojawiły. Po wnikliwych badaniach okazało się, że przyczyną tych plam były świece. Mama paliła je sobie codziennie w domu, a niestety dla jej dziecka jak się okazało, były one bardzo szkodliwe.

ŚWIECE SOJOWE

Na szczęście jest coraz więcej sklepów, które w swojej ofercie mają naturalne świece sojowe. Jednym z  tych sklepów jest  312 Handmade Candles .

W swojej ofercie posiadają świece, które tworzone są ręcznie z naturalnych składników, jakimi jest ekologiczny wosk sojowy oraz olejki eteryczne. Nie będę tutaj wypisywała wam dokładnych szczegółów, bo wolę , abyście weszli na ich stronę i przeczytali sobie wszystko dokładnie, co o tych świecach jest napisane TUTAJ.

Przyznam, że nie sądziłam, że tak pięknie mogą pachnieć cały czas nawet niezapalone.Ja jestem bardzo czujna, jeśli chodzi o zapachy i jak paczka do mnie przyszła od razu wiedziałam, że są w niej świece :) Sklep w swojej ofercie posiada świece zapachowe oraz świece aromaterapeutyczne. Zapachy Coffe Mocha i Blueberry&Vavilla  pachną tak, że mam ochotę je zjeść :) Lawenda również uwielbiam ten zapach chciałabym w swoim domu mieć jeszcze Aloes , którego zapachu jestem bardzo ciekawa.

Jeśli lubicie jak w domu pachnie to inwestujcie w świece , które nie zaszkodzą zdrowiu waszym oraz waszym bliskim. Wybierajcie świece sojowe :)

Do następnego!

Sylwia

 

ŚWIECE SOJOWE

ŚWIECE SOJOWE

ŚWIECE SOJOWE

ŚWIECE SOJOWE

ŚWIECE SOJOWE

ŚWIECE SOJOWE

ŚWIECE SOJOWE

More from sylwetta

LETNIA SUKIENKA

  Witajcie! Dzisiaj mam dla was stylizację z letnią sukienką. Na wstępnie...
Czytaj dalej

komentarzy 6

Leave a Reply