ZMYWARKA DO ZABUDOWY-JAKĄ WYBRAĆ? TESTUJEMY ELECTROLUX AIRDRY EEM748210L

ZMYWARKA DO ZABUDOWY-JAKĄ WYBRAĆ? TESTUJEMY ELECTROLUX AIRDRY EEM748210L

 

 

Zmywarka to nieodzowny element, który według mnie koniecznie musi być w każdej kuchni. Nie wyobrażam sobie teraz funkcjonować bez tego typu sprzętu. Stanie przy zlewie i zmywanie ręcznie naczyń mnie przeraża, tym bardziej że ostatnio u nas w domu coraz więcej tych naczyń się zbiera. Nie mam pojęcia skąd, ale jednak tak jest, że trzyosobowa rodzina potrafi trochę tych naczyń zabrudzić. Przerażające, bo nie chce myśleć, co by było przy większej ilości osób. Też tak macie?

ZMYWARKA DO ZABUDOWY CZY WOLNOSTOJĄCA? JAKĄ ZMYWARKĘ WYBRAĆ?

Wcześniej mieliśmy zmywarkę 45 nieco mniejszą wolnostojącą. Ostatnio bardzo często się psuła i ciągle była naprawiana. Denerwowało mnie to, że nie mieściły się w niej wszystkie brudne naczynia i trzeba było uruchamiać ją dwa razy w ciągu dnia. Miała co prawda program szybkiego mycia, ale niestety połowa naczyń była niedomyta. Jedyny plus, że była wolnostojąca i można było ją przesuwać w każdy kąt. Z biegiem czasu stwierdziłam jednak, że wolałabym nabyć zmywarkę do zabudowy, bo moim zdaniem lepiej się prezentuje w zabudowie. Wygląda estetycznie.

Dodatkowo zależało mi na większej pojemności od obecnej, abym nie musiała dwa razy dziennie z niej korzystać. Po pierwsze, to oszczędność wody po drugie również czasu, bo czas wkładania i wyjmowania naczyń zmniejszył się o połowę. Udało się znaleźć odpowiednią. Nie widać w kuchni, bo jest w zabudowie i fajnie tworzy całość z resztą mebli, co mi się bardzo podoba.

Zarówno zmywarka wolnostojąca, jak i  do zabudowy mają plusy i minusy. Ja swoje meble w kuchni przemalowałam i w sumie udało się dobrać do nowej zmywarki płytę, aby wpasowała się w odnowione meble. Myślę, że i wolnostojąca by pasowała, ale dokonując wyboru między tymi dwoma, pozostałabym przy drugiej opcji. Bardziej mi się podoba zabudowana forma, bo kuchnia wydaje się przestronniejsza.

ZMYWARKA DO ZABUDOWY- TESTUJEMY ELECTROLUX AIRDRY EEM748210L. MOJA OPINIA.

Pierwszą zaletą zmywarki firmy Electrolux jest to, że posiada  w środku 3 poziomy koszy na naczynia, w tym jest zupełnie osobny kosz na sztućce, który znajduje się na samej górze zmywarki. Reszta przeznaczona jest na pozostałe większe i mniejsze naczynia. Przyznam się wam, że  opcja z tym koszem na sztućce jest świetna. Ostatnio często bywają u mnie znajomi i sami są pod wrażeniem tego osobnego kosza na sztućce w zmywarce.

Drugim plusem, co bardzo sobie cenię, jest to, że zmywarka po zakończeniu pracy sama się otwiera, dzięki czemu naczynia mogą doschnąć i nie robią się na nich zacieki. Jest to specjalny program, który możemy ustawić podczas włączania zmywarki. Należy pamiętać, żeby nie używać tego, kiedy w pobliżu są dzieci, bo ze zmywarki po otwarciu wydobywa się gorąca para. Ja zazwyczaj nastawiam ją na noc, kiedy kładziemy się spać. Rano wyciągam czyste i lśniące naczynia. Program oczywiście podczas początkowego ustawiania można wyłączyć, wtedy po zakończeniu zmywarka pozostaje zamknięta.

Trzecim plusem jest pojemność, jestem zachwycona, z tego ile mogę do niej włożyć brudnych naczyń. Super sprawa i wszystko ładnie się domywa ze względu na ilość przegródek. Dodatkowo zmywarka ma sporo programów, które w łatwy sposób możemy dopasować do swoich potrzeb. Ja często korzystam z szybkiego programu, który trwa krótko, ale domywa naczynia, tak jak trzeba. Zmywarka Electrolux ma jeszcze jedną fajną funkcję, z którą nie spotkałam się nigdy wcześniej. Posiada podłogowy wyświetlacz, który informuje nas o jej pracy. Kiedy zmywa, świeci na czerwono, kiedy kończy pracę, świeci na zielono.

Jestem zachwycona z wyboru zmywarki do zabudowy Electrolux model AIRDRY EEM748210L, bo spełnia wszystkie moje wymagania. Ostatnio marka Electrolux super się u nas sprawdza, posiadamy już piekarnik i teraz zmywarkę. Cały czas myślę nad płytą gazową oraz lodówką. Nie sądziłam, że aż tak bardzo przypasuje mi ta marka.

 

zmywarka Electrolux

zmywarka do zabudowy 60

ELECTROLUX AIRDRY EEM748210L

zmywarka Electrolux

zmywarka do zabudowy ELECTROLUX AIRDRY EEM748210L- TUTAJ

*wpis powstał przy współpracy z marką Electrolux

More from sylwetta

MIXOWO # 1

  SUKIENKA – A.RUDZKA / NASZYJNIK –ALLEGRO /BUTY – SZAFA.PL   SUKIENKA...
Czytaj dalej

komentarze 2

  • a tak z innej beczki jaki zlewozmywak polecasz? czy wystarczy mieć zlew metalowy, czy lepiej postawić na granitowy? kompletnie się na tym nie znam, a w internecie są sprzeczne informacje :(

Dodaj komentarz