KĄCIK BIUROWY W SALONIE. INSPIRACJE

KĄCIK BIUROWY W SALONIE. INSPIRACJE

 

 

zdj.Pinterest

Już kilka razy pokazywałam wam na blogu domowe biuro. Ja uwielbiam zmieniać, przekładać i przestawiać. Co chwilę mi coś nie pasowało. Starałam się szukać odpowiedniego miejsca na biuro w domu. Zazwyczaj było to pomieszczenie, w którym można by było się schować i w ciszy popracować. Niestety ostatnio musiałam zlikwidować swój kącik do pracy, bo w jego miejscu powstało miejsce na rzeczy dla dziecka. Szczerze przyznam, że brakuje mi takiego małego biura w domu. Potrzebuje miejsca, w którym mogę usiąść, popracować i zostawić rzeczy, bo tam jest ich miejsce. Obecnie pracuję przy stole w salonie. Niestety służy mi on do pracy, a mojemu dziecku do zabawy. Oczywiście dodatkowo na nim kładziemy wiele innych rzeczy, także sami widzicie, nie jest to odpowiednie miejsce na dokumenty.

KĄCIK BIUROWY W SALONIE. INSPIRACJE

Zaczęłam szukać inspiracji na kącik biurowy w salonie. Przejrzałam sporo sklepów z pięknymi rzeczami do biura. Poniżej przedstawiam wam dwa kolaże, które udało mi się stworzyć. Są to moje typy produktów, które widziałabym u siebie w domu. Mały kącik wiąże się z ograniczoną ilością rzeczy. Cały czas jeszcze myślę, gdzie dokładnie ulokuję to moje małe biuro. Myślę, że nie zdziwi was mój wybór, bo lubię naturalne dodatki w stonowanych kolorach.

Na pewno podzielę się z wami aranżacją, jak już wszystko będzie gotowe. Liczę, że wraz z wiosną uda mi się dokonać tych wyczekiwanych przeze mnie zmian i będę miała już swój mały kącik do pracy. Co sądzicie o moich typach? Która opcja podoba się wam bardziej?

 

 

KĄCIK BIUROWY W SALONIE. INSPIRACJE

 

ikea

More from sylwetta

PRZEPIS NA PYSZNE CIASTO MARCHEWKOWE

  Ciasto marchewkowe, które jest naprawdę pyszne, chodziło mi po głowie już...
Czytaj dalej

komentarze 4

Leave a Reply