KĄCIK RELAXU NA DZIAŁCE

 

 

Witajcie!

Dzisiaj mam dla Was trochę inny post niż zwykle. Postanowiłam podzielić się z Wami zdjęciami mojego “kącika relaxu”, który stworzyliśmy sobie na działce :) Kiedyś wspominałam Wam, ze planujemy budowę domu. Z racji tego, że nasze plany związane z budową domu trochę się obsunęły to na chwilę obecną postanowiliśmy zrobić sobie miejsce na działce , w którym możemy odpocząć i zostawić najpotrzebniejsze rzeczy. Stworzyliśmy sobie garaż, zwykły blaszak , który po pewnym czasie przeistoczył się już nie w taki zwykły. Mój mąż wymyślił , że przedłuży jego dłuższy bok i stworzy w nim mały tarasik i pomieszczenie gospodarcze. Na chwilę obecną jest to stan surowy tego co dopiero będzie, ale ja oczywiście już zagospodarowałam sobie “swoją” część. Pisząc swoją mam na myśli urządzanie oczywiście tarasiku. Większość z Was chyba zdążyła zaobserwować , że uwielbiam urządzać pomieszczenia więc tą część związaną z dekorowaniem zawsze uznaję za swoją.

Przy okazji zjedliśmy również ciacho z okazji 4 urodzin bloga, które były 23 lipca :)

KĄCIK RELAXU NA DZIAŁCE

Na czym skupiłam się w urządzaniu? Głównie na komforcie i miejscu do odpoczynku. Jak widać na poniższych zdjęciach pojawiły się świetne pufy , które super sprawdzają się właśnie w takiej roli. Genialne jest w nich to, że stworzone są z materiałów, które pozwalają je trzymać na zewnątrz .Wybrałam dwie pufy jedna w formie leżanki, na której można położyć się i w pełni zrelaksować a druga pełniąca bardziej funkcję siedziska. Do tego oczywiście nasz ulubiony hamak, który kiedyś pokazywałam TUTAJ i siedzisko od LiLu z pokoju Oskara , które wypożyczyliśmy na potrzeby małego przyjęcia , żeby miał gdzie sobie usiąść . To samo zrobiliśmy w przypadku stolika, który w naszym salonie pełni funkcję pufy do siedzenia :)

Taki tymczasowy kącik relaksu udało mi się stworzyć , który chce jeszcze uzupełnić owocowymi drzewkami. Ciekawa jestem co myślicie o tej mojej małej strefie komfortu  ? :)

Do następnego

Sylwia

 

KĄCIK RELAXU NA DZIAŁCE

KĄCIK RELAXU NA DZIAŁCE

KĄCIK RELAXU NA DZIAŁCE

KĄCIK RELAXU NA DZIAŁCE

KĄCIK RELAXU NA DZIAŁCE

KĄCIK RELAXU NA DZIAŁCE

KĄCIK RELAXU NA DZIAŁCE

KĄCIK RELAXU NA DZIAŁCE

KĄCIK RELAXU NA DZIAŁCE

Pufy- Italpuf|Dekoracje- Partymika |Hamak-Whamaku| Wiklinowe siedzisko- LiLu| Kocyk-Gagalu|

Poduszki- Fabryka Vitage Kacze Jajo

More from sylwetta

JESIENNE RYTUAŁY, KTÓRE JUŻ DAWNO POWINNY WEJŚĆ MI W KREW.

    Jesień to chyba najgorsza  dla mnie z czterech pór roku....
Czytaj dalej

komentarze 2

Leave a Reply