HAMAK W DOMU

HAMAK W DOMU

 

Hamak w domu

czy to dobry pomysł? Zawsze hamaki kojarzyły mi się z relaksem na świeżym powietrzu. Słysząc słowo hamak myślami byłam na dzikiej plaży otulona promieniami słońca i  kołysałam się w rytm szumiących fal morza :) .Jakoś nigdy wcześniej nie wpadłam na pomysł, żeby hamak można było wykorzystać również w domu i w cale nie potrzebne jest do tego duże pomieszczenie.Oczywiście jeśli zdecydujemy się na zakup hamaka „leżaka” to trzeba liczyć się z tym , że może zająć sporo miejsca. Jeśli natomiast ograniczymy się do zakupu hamaka typu „siedzisko” to na pewno zmieści się praktycznie wszędzie.

Przeglądając oferty sklepu www.hamaku.pl zobaczyłam całą masę różnego rodzaju hamaków. Różnorodne kształty, wielkości a kolorów masa. Od razu wiedziałam, że znajdzie się tam taki, który zmieści się w naszym mieszkaniu. Po rozpakowaniu okazało się, że miałam racje! super sprawdził się w wielu miejscach naszego domu. Już wiem , że jak  tylko będzie już ciepło na pewno na cały ten okres zamontujemy go na  tarasie.

Jeśli zastanawiacie się jak zamontować taki hamak to wszystkie informacje znajdują się na stronie sklepu co jest ogromnym ułatwieniem. Dodatkowo powiem Wam, że nie jest zbytnio skomplikowany  więc myślę, że każdy sobie z tym poradzi. Montowanie ułatwi nam zestaw montażowy , który  można zakupić w sklepie.

MOJE PROPOZYCJE WYKORZYSTANIA HAMAKA

Poniżej postanowiłam pokazać Wam dwie moje propozycje w wykorzystaniem wybranego przeze mnie hamaka.

Jedną z nich jest pomysł zawieszenie hamaka przy starym domu gdzie często jeździmy odpocząć o każdej porze roku.Drugim pomysłem jest pomieszczenie w naszym mieszkaniu hamak zawiesiłam przy oknie , gdzie można usiąść zrelaksować się i poczytać ciekawą książkę. Ciekawa jestem , która propozycja przypadła Wam bardziej do gustu? Mnie osobiście  podobają się obie. Myślę, że na blogu pojawi się z czasem jeszcze kilka przykładów i zdjęć związanych z tym hamakiem. Podoba mi się w nim to , że jest w formie siedziska więc zmieści się w wielu miejscach. Dodatkowo nie zajmuje dużo miejsca więc można go zabierać ze sobą wszędzie :)

Czas pokaże jak się sprawdzi na wyprawach a tymczasem zapraszam Was do obejrzenia zdjęć i zapoznania się z moimi propozycjami ze sklepu. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, bo wybór hamaków jest ogromny.

HAMAK W DOMU

HAMAK W DOMU

HAMAK W DOMU

HAMAK W DOMU

HAMAK W DOMU

HAMAK W DOMU

HAMAK W DOMU

HAMAK W DOMU

HAMAK W DOMU

HAMAK W DOMU

HAMAK W DOMU

HAMAK W DOMU

Wszystkie hamaki znajdziecie na :

hamak w domu

More from sylwetta

MOJA LISTA MUST HAVE NA JESIEŃ Z SHEIN

Witajcie, dzisiaj postanowiłam podzielić się  z wami moją lista MUST HAVE na...
Czytaj dalej

1 komentarz

Dodaj komentarz