WAGA ŁAZIENKOWA MARKI HOFFEN POMAGA MI W CODZIENNEJ ANALIZIE CIAŁA- BO CORAZ MNIEJ CZASU NA ZRZUCENIE ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW.

waga do analizy ciała

 

Waga łazienkowa marki Hoffen będzie dostępna w sieci marketów Biedronka od 13 do 27 lutego lub do wyczerpania zapasów. Wielkimi krokami zbliża się wiosna a ja obiecałam sobie zrzucić kilka kilogramów. Myślę, że taka waga łazienkowa z analizą ciała jest idealnym rozwiązaniem do tego, aby mi w tym pomóc.

WAGA ŁAZIENKOWA MARKI HOFFEN POMAGA MI W CODZIENNEJ ANALIZIE CIAŁA

Jak wspomniana wyżej waga posiada kilka funkcji, które ułatwiają mi codzienną analizę ciała. Jedną z funkcji jest wskaźnik  BMI. Waga potrafi również zmierzyć nasz poziom wody w organizmie, tkankę mięśniową, tkankę tłuszczową oraz masę kości. Każdego dnia możemy kontrolować swoją masę ciała oraz wspomniane wyżej wskaźniki, które mogą ułatwić nam pozbycie się zbędnych kilogramów. Wystarczy zainstalować aplikację, która za pomocą Bluetooth połączy nas z wagą i będzie o wszystkim informować. Podoba mi się to rozwiązanie.

Waga łazienkowa marki Hoffen do analizy ciała- czy warto kupić?

Myślę, że warto. Ja jestem zadowolona, tym bardziej że miałam zamiar kupić sobie  wagę do analizy ciała, aby móc nadzorować to jak przebiega mój spadek wagi. Liczyłam się z kosztem powyżej 100 zł. Ta waga z Biedronki kosztuje około 60 zł i więcej na jej temat możecie przeczytać TUTAJ.  Produkty marki Hoffen posiadam i jestem z nich zadowolona. Kiedyś pokazywałam wam odkurzacz, który nadal świetnie się u nas sprawdza. Moją opinię na jego temat możecie przeczytać TUTAJ. Myślę, że ta waga posłuży mi na długo i super będzie analizowała moją wagę i parametry ciała. Oby udało mi się zrealizować mój plan, który sobie założyłam i schudnąć zbędne kilogramy.

Niestety wskaźnik BMI pokazuje, że wchodzę w tryb nadwagi i jestem tym przerażona. Nigdy nie miałam z tym styczności. Co prawda ważyłam mniej więcej tyle, co teraz, ale to było w 9 miesiącu ciąży. Przerażające jak człowiek w moment może przestać kontrolować swoje ciało i to,  w jaki sposób się odżywia ale najważniejsze to zacząć zmieniać nawyki i później trzymać się już tego kierunku.

WAGA ŁAZIENKOWA MARKI HOFFEN

WAGA ŁAZIENKOWA MARKI HOFFEN

 

More from sylwetta

Mix swetrowy

  Witajcie :) W dzisiejszym poście chciałam się podzielić z Wami moimi...
Czytaj dalej

komentarze 2

Leave a Reply