ODKURZACZ Z BIEDRONKI MARKI HOFFEN- CZYLI TESTUJEMY NOWY MODEL SUPER SILENT.

ODKURZACZ HOFFEN

 

Dzisiaj post z serii co nowego w biedronce. Pierwszy raz mam możliwość dzielić się z wami opinią na temat sprzętu z Biedronki. Cieszy mnie to bo wiele z was pewnie często robi zakupy w tym markecie, więc może takie wpisy was zainteresują. W biedronce od 14 do 28  listopada można kupić odkurzacz marki Hoffen model SuperSilent. Testujemy go od paru dni i nie sądziłam, że tak świetnie się sprawdzi. Rzadko kiedy przekonują mnie sprzęty, które można kupić w marketach, jednak ten zrobił na mnie duże wrażenie. Dlaczego? O tym przeczytacie poniżej. Jeśli zastanawiacie się nad jego zakupem to mam nadzieję, że moja opinia na temat odkurzacza Hoffen będzie dla was przydatna. Więcej na jego temat przeczytacie TUTAJ.

ODKURZACZ HOFFEN Z BIEDRONKI MOJE PIERWSZE WRAŻENIE

Muszę przyznać, że pierwsze wrażenie było wow. Jak rozpakowałam karton, zobaczyłam odkurzacz, który niczym innym nie odbiegał od tych lepiej zareklamowanych i znanych. Spodobał mi się jego dizajn i kolory czerń w połączeniu ze złotem, ale przecież wygląd to nie wszystko. Zaczęłam przeglądać instrukcję i czytać wszystko od początku. Spodobały mi się funkcje. Przede wszystkim zainteresował mnie filtr Hepa 12, który filtruje do 99,5% zanieczyszczeń i idealnie sprawdza się u alergików. Dodatkowo zachwyciła mnie praca odkurzacza,która jest cicha. Co jest fajne? Można przy sprzątaniu posłuchać muzyki, co jest dla mnie plusem. Poniżej znajdziecie informacje z instrukcji i moją recenzję odkurzacza workowego marki Hoffen.

ODKURZACZ HOFFEN z biedronki

Producent w instrukcji zamieścił informacje, że odkurzacz Hoffen SuperSilet posiada:

1. Antyalergiczny filtr HEPA12, 2. Pokrętło regulacji mocy, 3. EasyStorage- schowek na końcówki i zawsze dostępne pod ręką, 4. ActiveBrush- wielofunkcyjna szczotka podłogowa, 5. Końcówka szczelinowa oraz szczotka do tapicerki, 6. FastClick- system szybkiego łączenia rur, węża i szczotki, 7. AirHOse- rura teleskopowa oraz elastyczny wąż ssący z obiegiem powietrza, 8. Wskaźnik obciążenia odkurzacza, 9. Ciche i bezpieczne gumowe koła dla delikatnych podłóg.

odkurzacz z biedronki

Odkurza workowy z Biedronki marka Hoffen SuperSilent- moja opinia

Jak wspomniałam powyżej, odkurzacz jest workowy. Worki wymieniamy po całkowitym zapełnieniu, a ich pojemność to około 3l. Odkurzacz jest cichy i bardzo prosto się go prowadzi podczas sprzątania. Idealnie odkurza a jego moc ssania sięga 800W. Dodatkowy atutem jest rura, którą możemy regulować do swojego wzrostu, a ukryte końcówki szczotek w schowku w odkurzaczu pomagają nam dotrzeć do ciężko dostępnych miejsc. Odkurzacz świetnie radzi sobie na powierzchniach typu kafelki i panele. Z racji tego, że nie posiadam dywanów a tylko dywaniki, to również i one z łatwością zostały odkurzone. Plusem są również standardowe worki, które dostępne w każdym sklepie z takimi akcesoriami. Cena, jaką musimy zapłacić za ten odkurzacz to 249 zł. Myślę, że za dizajn i funkcje, jakie spełnia, jest wart tej ceny.

Czy warto kupić odkurzacz z biedronki?

Jeśli zastanawiacie się, czy warto kupić odkurzacz Hoffen z Biedronki to odpowiem wam, że  warto. Posiada wszystkie niezbędne funkcje i jest cichy podczas odkurzania. Świetnie się go prowadzi i chyba nie mam jak narazie żadnych zastrzeżeń do niego, ale to okaże się z czasem. Zobaczymy za kilka miesięcy, czy nadal moja opinia będzie taka sama.

Dajcie znać, czy posiadacie jakieś produkty w swoim domu marki Hoffen. Może macie coś ze sprzętów kupionych w Biedronce, które służą wam do dzisiaj? Bardzo jestem ciekawa.

hoffen

worki do odkurzacza z biedronki

 workowy hoffen

odkurzacz biedronka

z biedronki

Producentem odkurzacza jest firma mPTech lepiej znana ze smartfonów i telefonów. Zapraszam was również do kategorii: WNĘTRZA/DOM TUTAJ.

 

 

More from sylwetta

DIETA PUDEŁKOWA- CZY WARTO Z NIEJ KORZYSTAĆ?JAKIE SĄ WADY, A JAKIE ZALETY I CZY JEST SKUTECZNA?

  Czas urlopu dobiegł końca, ale najważniejsze, że przed nami szykują się...
Czytaj dalej

Leave a Reply