UBRANIA NA ZIMĘ OD BONPRIX -POZNAJ MOJE TYPY.

ubrania na zimę

 

 

Z wszystkich pór roku najmniej lubię zimę. Ogólnie jest piękna, ale zimno sprawia, że jestem sparaliżowana. Zimowe ubrania na szczęście pomagają nam przetrwać ten zimny czas. Mam kilka swoich typów. Stworzyłam kolarze z moimi propozycjami ubrań na zimę od Bonprix. Z tego sklepu posiadam trochę ubrań i jestem zadowolona. Ostatnio jak zobaczyłam nowości od Bonprix to bardzo zainspirowały mnie, żeby stworzyć właśnie propozycje na zimę. Postanowiłam pokazać wam ubrania, które są ciepłe i królują w trendach zima 2019.

UBRANIA NA ZIMĘ OD BONPRIX -POZNAJ MOJE TYPY

Jednym z zimowych trendów jest płaszcz typu baranek, który możemy spotkać w wielu sklepach i to w różnych kolorach. Mnie osobiście urzekły kolory czarny, beżowy i brązowy. Wszystkie te odcienie świetnie wyglądają ze sobą w połączeniu.  W swojej szafie najchętniej widziałabym całość z poniższego kolażu. Piękne połączenie czerni i brązu skradły moje serce. Jedyny minus posiadania takiego płaszcza jest taki, że może nam troszkę poszerzyć sylwetkę i sprawić, że wyglądamy na nieco grubsze, niż jesteśmy w rzeczywistości. Mimo wszystko wydaje mi się, że jest super ciepły, a to najważniejsze w zimowych ubraniach, żeby chroniły nas przed zimnem i dawały ciepło. Ostatnio modne też buty z wiązaniami, które świetnie prezentują się na nodze, ale też są ciepłe i możemy założyć je do wielu zestawów.

ubrania na zimę

Płaszcz- TUTAJ|Sweter-TUTAJ|Spodnie-TUTAJ|Buty-TUTAJ|Torebka- TUTAJ

 

Drugim moim typem jest połączenie beżu i bieli. Przyznam, że to połączenie urzekło mnie bardziej niż to powyższe. Chociaż chętnie widziałabym oba zestawienia w swojej garderobie. Biel pięknie prezentuje się z beżem. Jedyny minus to białe spodnie, które nie na każdej sylwetce fajnie wyglądają. Długie płaszcze sięgające prawie do kolan w kolorze wielbłądziej wełny czy beżu prezentują się pięknie i to z pewnością kolejny płaszcz, który zagości w mojej szafie. Właśnie takiego koloru mi brakuje i jak na miłośniczkę płaszczy przystało z pewnością i taki będzie w moim posiadaniu. Dodatki do tego zestawu to buty podobne do tych powyżej, ale ze względu na kolor bardziej za mną przemawiają. Jak na zimowe dni przystało, nie może zabraknąć również rękawiczek i czapki, jak również ciepłego swetra. Idealne połączenie. Prawda? A wam, który zestaw bardziej się podoba? Na jakie ubrania na zimę stawiacie?

ubrania na zimę od Bonprix

Płaszcz-TUTAJ|Sweter-TUTAJ|Spodnie-TUTAJ|Buty-TUTAJ|Czapka i rękawiczki- TUTAJ|Torebka-TUTAJ

 

More from sylwetta

SUKIENKA Z DODATKIEM LNU

  Wracam do was wypoczęta. Udało mi się skorzystać z upragnionego urlopu,...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz