DZIEŃ KOBIET

dzień

 

DZIEŃ KOBIET

To jeden z takich dni, w którym naprawdę mogę poczuć się jak księżniczka. Żartowałam. Tak naprawdę nie różni się ten dzień za bardzo od tego codziennego. Miło jak otrzymujemy kwiaty i życzenia, ale fajnie jest móc doświadczać tego nie tylko w Dzień Kobiet. Tak samo, jak walentynki nie powinny być jedynym dniem do okazywania sobie miłości, tak samo nas kobiety powinno się doceniać  nie tylko w Dzień Kobiet.

Gdzie kobieta może miło spędzić czas w Krakowie?

W tym roku Dzień Kobiet spędziłam z rodziną w Krakowie. Chłopaki zaprosili mnie na całodniowy wypad. Zaczęliśmy od Kazimierza i słynnych zapiekanek, których nie jadłam wieki. Polecam je wam serdecznie można je kupić na placu ja akurat uwielbiam te od Endziora. Następnie wyruszyliśmy na małe zakupy do Ikei. Żeby nie było, że tylko ja czerpałam korzyści z tego dnia. Oskar uwielbia jeździć do Ikei, więc musieliśmy, chociaż na chwilę tam przycupnąć.  Zakończenie dnia to przyjemność w postaci zakupów. Pojechaliśmy do Galerii Factory, w której można kupić oryginalne rzeczy w bardzo przystępnych cenach. Tym razem to moi mężczyźni sprawili mi prezent i mogłam sobie wybrać coś wyjątkowego od nich. Wróciliśmy do domu padnięci, ale wszyscy szczęśliwi. Myślę, że nie jedna kobieta ucieszyłaby się z takiego dnia. Wiadomo każda z nas, jest inna i lubi coś innego, ale myślę, że nawet te dwa ostatnie punkty zaczepienia ucieszyłyby nie jedną z was.

 

Kraków

 

Chciałabym wam podsunąć również pomysł na ciekawy i oryginalny prezent nie tylko z okazji Dnia Kobiet, ale również na inne wyjątkowe dni. Personalizowany portfel, który możecie zakupić w sklepie Quill. Znajdziecie tam wiele ciekawych produktów, które wpiszą się w gust nie jednej kobiety. Zajrzyjcie koniecznie.

czerwony portfel

portfel quill

More from sylwetta

BIAŁY I CZARNY / WHITE AND BLACK

Witajcie! Dzisiaj prosto i wygodnie. Biała sukienka , którą miałam na ślubie...
Czytaj dalej

komentarze 2

Dodaj komentarz