CZEGO PRAGNĄ KOBIETY?

CZEGO PRAGNĄ KOBIETY?

 

 

Dzisiaj post inny od wszystkich. Stwierdziłam, że podzielę się z wami moimi spostrzeżeniami i odczuciami.  Chciałabym, żebyście wy też napisały w komentarzu czego  ( przepraszam, że omijam mężczyzn) pragniecie?

CZEGO PRAGNĄ KOBIETY?

Dobre pytanie, bo tak naprawdę same niekiedy nie wiemy, czego chcemy. Nie wiem jak wy, ale ja niekiedy myślę, że jesteśmy z zupełnie  innej planety niż mężczyźni. Jest nawet książka, którą mam zamiar zakupić od kilku dobrych lat i się tak zbieram i zbieram, aby ją zamówić. Książka nosi tytuł ” Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus” J. Gray. Podobno ona właśnie odzwierciedla to nasze życie i poróżnienia między płciami.

Każda z nas jest inna i cieszy się z innych rzeczy. Jednej do szczęścia potrzebne są tylko te mało materialne rzeczy a innej wręcz przeciwnie. Wiadomym faktem jest to, że każdy najbardziej docenia zdrowie, miłość i szczęście, ale czy kobiecie to daje pełnie szczęścia? Może tak, ale nie oszukujmy się lubimy jeszcze coś, za czym mężczyźni nie przepadają aż tak, jak my kobiety. ZAKUPY!

Czy kobiety kochają zakupy?

Kocham zakupy i przyznaję się do tego bez bicia. Jako kobieta uwielbiam ubrać się w coś, w czym mogę poczuć się atrakcyjna nawet sama dla siebie. Nie oszukujmy się,  w każdej z nas drzemie chyba taka iskierka, aby otaczać się pięknymi rzeczami. Uwielbiam kupować przez internet. Długie chodzenie po sklepach mnie męczy, ale raz za ile nie powiem, bo wybieram się na „łowy”. Kupuje nie tylko ubrania, ale również przedmioty do domu.

Zazwyczaj na zakupy stacjonarne wybieram się z jakiejś okazji urodzin, imienin czy dnia kobiet. Wtedy mogę sobie wybrać prezent. Tak jak napisałam bardziej wolę zakupy przez internet. Fajną opcją jest dla mnie karta podarunkowa. Wolę otrzymać taką kartę, bo wtedy wykorzystam ją na coś, co potrzebuje. Tak samo osoba, która nam taką kartę wręczy, będzie spokojna, że prezent w pełni nas zadowoli. Wiadomo, każdy ma swój gust.

Taką kartę można wykorzystać na wiele sposobów i kupić co nam się tylko podoba. Jedyne ograniczenie to budżet, jaki znajduje się na karcie. Super rozwiązanie, aby podarować komuś bliskiemu. Taki wyjątkowy prezent dla siostry czy przyjaciółki. Myślę, że każda kobieta by się ucieszyła.

Jestem miłośniczką Allegro, bo tam znajduję to, czego potrzebuję. Tak naprawdę można tam kupić wszystko. Teraz fajną opcją jest zakup właśnie karty podarunkowej, którą możemy później wykorzystać na zakupy na Allegro. Nie tyczy się to tylko jednego sprzedawcy a wszystkich. Na tej platformie naprawdę można wynaleźć perełki i to za grosze. Sprzedawcy wystawiają tam super ubrania, ze świetnym składem jedyne co trzeba zrobić, to szukać tego, co akurat w danej chwili potrzebujemy i co nas interesuje. Niekiedy potrzeba na wyszukanie takich rzeczy więcej czasu, ale się opłaca. To która z was przyznaje się, że kocha zakupy?

spódnica camel

torebka zara

szary ciepły golf

spódnica kamel

spódnica Marie Zelie

militarny płaszcz

More from sylwetta

INSPIRACJE / INSPIRATIONS

  Witajcie! Z racji tego , że mojemu maleństwu nie śpieszy się...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz