DŁUGI PŁASZCZ W KRATĘ

OOTD#29

 

Ostatnio mnie tu mało, niestety jak to zawsze przed świętami bywa mam na głowie sporo obowiązków. Chyba każdy z nas ma co?

Planując na samym początku tego roku serię wpisów OOTD, chciałam sprawdzić ile tak naprawdę postów z moimi stylizacjami uda się stworzyć. Do końca roku zostało już niewiele czasu , ale myślę, że i tak nie jest źle :)

DŁUGI PŁASZCZ W KRATĘ

Płaszcz w kratę to hit tego sezonu. Od dawna chodził mi po głowie, ogólnie uwielbiam płaszcze i pewnie jakbyście zerknęli do każdej stylizacji z tej roku, to okazałoby się, że większa część jest właśnie w płaszczach. Ten, z dzisiejszego posta znajdziecie TUTAJ. Z racji tego, że jest trochę za cienki, jak na tę porę roku to pod spód włożyłam ciepły sweter, który mieliście okazję widzieć już na blogu.  Co do reszty, również widzieliście w stylizacjach kozaki i torebkę. To kolejny przykład na to, że warto inwestować w klasykę, bo takie rzeczy sprawdzą się w nie jednej stylizacji. Myślę, że taki płaszcz świetnie wkomponuje się, w nie jeden zestaw. Postaram się wam pokazać wszystko na blogu. Ciekawa jestem, z czym wy połączylibyście taki płaszcz? Ja mam zamiar zestawić go jeszcze z czernią. Myślę, że idealnie się to wszystko razem będzie prezentowało. Płaszcz na pewno super przełamie taką czerń.

 

Do następnego!

Sylwia

kozaki tamarris

płaszcz w kratę w stylizacji

długi płaszcz w kratę

torebka wittchen

kozaki tamarris

płaszcz w kratę

Płaszcz – Shein | Kozaki – Mivo|Torebka- Wittchen/Lidl| Sweter- H&M

More from sylwetta

CZARNE SZPILKI / BLACK HEELS

Podobno gdy kobieta zmienia fryzurę to planuje również zmienić mężczyznę … hmmm...
Czytaj dalej

komentarzy 5

Leave a Reply