WESOŁYCH ŚWIĄT

WESOŁYCH ŚWIĄT

 

WESOŁYCH ŚWIĄT

Święta, to magiczny czas. Od zawsze jako dziecko uwielbiałam Boże Narodzenie, ale nie tylko z racji tego, że można było dostać prezenty. Dla mnie ten czas zawsze był taki magiczny. Uwielbiałam, kiedy  za oknem padał śnieg, w momencie wyczekiwania  pierwszej gwiazdki, aby zasiąść do Wigilijnego stołu. Choinkę zawsze mieliśmy sztuczną, ale jako dzieci ogromną frajdą było dla nas przystrajanie jej . W tle leciały kolędy,a wieszając jakiekolwiek słodycze, tylko próbowałam jakiś przemycić :)

Odkąd jestem mamą, staram się również podtrzymywać tę rodzinną tradycję . Kilka dni temu, całą naszą trójką pojechaliśmy na działkę w poszukiwaniu choinki , która w tym roku zagościła u nas w domu. Wspólne jej ubieranie dało nam wiele radości , w szczególności Oskarkowi. Już z niecierpliwością czeka na Mikołaja, który pod nią zostawi dla niego prezent. Jeśli chodzi o prezenty , to w tym roku postanowiłam zapakować je w szary papier i, przewiązać zwykłym sznurkiem. Do każdego upominku dla ozdoby dodałam małego piernika  :) Jedyne, czego mi brakuje w tym roku to śniegu. Szkoda, że kolejny raz zapowiadają się Święta bez tego białego puchu.

 

WESOŁYCH ŚWIĄT

Kochani w ten wyjątkowy dzień chciałabym Wam życzyć spokojnych, zdrowych Świąt, spędzonych w rodzinnym gronie. A w nadchodzącym Nowym Roku 2018 samych sukcesów i spełnienia marzeń <3

 

WESOŁYCH ŚWIĄT

WESOŁYCH ŚWIĄT

WESOŁYCH ŚWIĄT

WESOŁYCH ŚWIĄT

WESOŁYCH ŚWIĄT

WESOŁYCH ŚWIĄT

WESOŁYCH ŚWIĄT

WESOŁYCH ŚWIĄT

More from sylwetta

PODSUMOWANIE CZERWCA

  Witajcie kochani w ten upalny dzień :) Nareszcie czuć  lato w...
Czytaj dalej

komentarzy 8

Dodaj komentarz