WESOŁYCH ŚWIĄT

WESOŁYCH ŚWIĄT

 

WESOŁYCH ŚWIĄT

Święta, to magiczny czas. Od zawsze jako dziecko uwielbiałam Boże Narodzenie, ale nie tylko z racji tego, że można było dostać prezenty. Dla mnie ten czas zawsze był taki magiczny. Uwielbiałam, kiedy  za oknem padał śnieg, w momencie wyczekiwania  pierwszej gwiazdki, aby zasiąść do Wigilijnego stołu. Choinkę zawsze mieliśmy sztuczną, ale jako dzieci ogromną frajdą było dla nas przystrajanie jej . W tle leciały kolędy,a wieszając jakiekolwiek słodycze, tylko próbowałam jakiś przemycić :)

Odkąd jestem mamą, staram się również podtrzymywać tę rodzinną tradycję . Kilka dni temu, całą naszą trójką pojechaliśmy na działkę w poszukiwaniu choinki , która w tym roku zagościła u nas w domu. Wspólne jej ubieranie dało nam wiele radości , w szczególności Oskarkowi. Już z niecierpliwością czeka na Mikołaja, który pod nią zostawi dla niego prezent. Jeśli chodzi o prezenty , to w tym roku postanowiłam zapakować je w szary papier i, przewiązać zwykłym sznurkiem. Do każdego upominku dla ozdoby dodałam małego piernika  :) Jedyne, czego mi brakuje w tym roku to śniegu. Szkoda, że kolejny raz zapowiadają się Święta bez tego białego puchu.

 

WESOŁYCH ŚWIĄT

Kochani w ten wyjątkowy dzień chciałabym Wam życzyć spokojnych, zdrowych Świąt, spędzonych w rodzinnym gronie. A w nadchodzącym Nowym Roku 2018 samych sukcesów i spełnienia marzeń <3

 

WESOŁYCH ŚWIĄT

WESOŁYCH ŚWIĄT

WESOŁYCH ŚWIĄT

WESOŁYCH ŚWIĄT

WESOŁYCH ŚWIĄT

WESOŁYCH ŚWIĄT

WESOŁYCH ŚWIĄT

WESOŁYCH ŚWIĄT

More from sylwetta

CO MA WPŁYW NA WYCHOWANIE DZIECKA?

    Ostatnio Oskar mnie zaskakuje. Pewnie was ciekawi co mam na...
Czytaj dalej

komentarzy 8

Dodaj komentarz