PREZENT MARZEŃ- CZYLI NASZ POBYT W DOMKU LETNISKOWYM NIEDALEKO KRAKOWA.

prezent marzeń

 

Prezent marzeń to strona, na której znajdziesz wiele ciekawych ofert prezentów dla każdego (tutaj). Możesz wykupić voucher dla kogoś bliskiego lub zafundować sobie prezent, o którym marzysz. Może to być wyjazd samemu lub ze znajomymi, dzień w  SPA, kurs fotograficzny, lot widokowy samolotem czy nurkowanie. Opcji  do wyboru jest ogromna ilość, więc jest w czym wybierać.

PREZENT MARZEŃ-CZYLI NASZ POBYT W DOMKU LETNISKOWYM NIEDALEKO KRAKOWA

Ja postanowiłam wybrać voucher na wyjazd niedaleko Krakowa (tutaj). Był to prezent urodzinowy dla mojej przyjaciółki, gdzie pojechałyśmy wspólnie ze swoimi rodzinami. Domek bardzo klimatyczny położony przy Zalewie Kryspinów. Piękna okolica, gdzie można naprawdę odpocząć i nabrać sił. Przy domkach znajduje się wiele zieleni oraz plaża, a także plac zabaw. Dla rodzin z dziećmi idealne miejsce do wypoczynku. W sumie nie tylko dla rodzin z dziećmi, bo na pewno spodoba się tam każdemu. Myślę, że pojedziemy tam jeszcze kiedyś, bo warto wracać do takich miejsc.

Domki nad Zalewem Kryspinów niedaleko Krakowa

Pobyt nad Zalewem Kryspinów na pewno zapamiętam na długo. Miejsce piękne i pełne uroku. Spokój i cisza a zieleń dookoła sprawia, że można się w pełni zrelaksować. Pojechaliśmy w weekend, w którym nie było zbyt dużo ludzi, także na plaży można było usiąść i w ciszy odpocząć. Domki świetnie wyposażone. Znajduje się w nich wszystko. Pięknie urządzone i bardzo komfortowe. Jeśli szukacie super domków na wyjazdy weekendowe, to serdecznie wam je polecam. Na pewno będziecie zadowoleni.

Zapraszam was również do zakładki Nasze Podróże (tutaj). Tam wrzucam wszystkie nasze wyjazdy, które warte są uwagi.

Zalew Kryspinów

zalew kryspinów

 

Prezent Marzeń

domki nad Zalewem Kryspinów

domki letniskowe Kryspinów

Prezent Marzeń

domki nad zalewem

 

 

More from sylwetta

MORO I MORZE

Witajcie moi drodzy :) Dzisiaj przychodzę do Was z postem wakacyjnym co...
Czytaj dalej

Leave a Reply