OBRAZY WE WNĘTRZACH- CZY MAJĄ WPŁYW NA NASZE SAMOPOCZUCIE?

obrazy we wnętrzach

 

 

Obrazy we wnętrzach sprawiają, że każde pomieszczenie staje się bardziej atrakcyjne dla oka. Przynajmniej tak jest w moim przypadku. Lubię otaczać się pięknymi rzeczami i cenię sobie piękne obrazy czy plakaty, które mogą wisieć na ścianach w moim domu.

OBRAZY WE WNĘTRZACH- CZY MAJĄ WPŁYW NA NASZE SAMOPOCZUCIE?

Obrazy przyjemne dla oka, estetyczne budzące pozytywne emocje sprawiają, że lepiej się czujemy. Ja uwielbiam obrazy na płótnie czy plakaty w ramach. Zazwyczaj staram się wybierać stonowaną kolorystykę i ciekawe sylwetki. Tak sylwetki kobiet to jedno z moich ulubionych wzorów. Dlaczego akurat kobiety? Bo w kobiecie tkwi ogromna siła. Wszystkie te obrazy, które wiszą u mnie w domu i przedstawiają damską sylwetkę, przypominają mi o tym, jakie my kobiety jesteśmy silne, piękne i wytrwałe. Estetyczne obrazy, na których widać sylwetkę kobiecą albo same linie, które przez połączenie tworzą piękne kobiece kształty. Takie obrazy wiszą u mnie w salonie. Wzbudzają we mnie pozytywne emocje. Wiele grafik i obrazów potrafi to zrobić. Chociaż bywają i takie, na których patrzenie sprawia, że możemy poczuć się znacznie gorzej. Wszystko zależy od tego, jak emocjonalną jesteśmy osobą, co nas interesuje i co wzbudza w nas różne negatywne bądź pozytywne emocje. Najlepiej skupić się na tych drugich i wybierać do swojego wnętrza domu dodatki, które dobrze się kojarzą.

Obrazy na płótnie czy plakaty?

Obrazy na płótnie pięknie się prezentują we wnętrzach. Ostatnio zamówiłam jeden z poniższych, które widzicie na zdjęciach. Do kupienia  na stronie internetowej TUTAJ. Wybrać można dowolne zdjęcie, jakie nam pasuje. Wystarczy wejść na stronę i załączyć plik z ilustracją lub zdjęciem, które chcemy, aby znalazło się na płótnie. Strona kreatora jest bardzo intuicyjna i po kolei jest zaznaczone, co musimy wybrać. W tym rozmiar obrazu oraz inne elementy, które chcemy, aby znalazły się wraz z naszym zdjęciem na płótnie. Możemy wybrać ramkę lub inne ustawienia. Na koniec wybieramy wysyłkę i opłacamy zamówienie. Obraz przychodzi do nas zabezpieczony, nie ma możliwości, aby się uszkodził. Muszę przyznać, że jakoś wykonania jest świetna i cena nie jest też wygórowana. Ja oczywiście wybrałam zarys kobiety w kapeluszu. Podoba wam się? Bo mnie bardzo.Co lepiej wygląda we wnętrzach plakaty czy obrazy? Wydaje mi się, że jedno i drugie. Jeśli fajnie zestawimy je ze sobą to stworzą nam piękną całość.

obrazy we wnętrzach

obrazy na płótnie

obrazy na płótnie we wnętrzach

dodatki do salonu

na ścianę do domu

More from sylwetta

WYPAD DO ZOO

  W ostatnią niedzielę spontanicznie wybraliśmy się do zoo. Jako punkt docelowy...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz