MOJE MIEJSCE RELAXU NA LATO, CZYLI JAK URZĄDZIĆ TARAS?

 

zdj. Pinterest

Ostatnio oszalałam na punkcie zmian. Ciągle planuję co zmienić w domu a co przerobić, aby nabrało nowego charakteru. Potrzebuje zmian i już mogliście zobaczyć jedną w pokoju Oskara. Kolejna już praktycznie za mną, bo metamorfozie poddałam moją kuchnię i już niebawem podzielę się z wami tym na blogu. Aż samej mi ciężko uwierzyć, że niewielkim kosztem udało mi się zmienić kuchnię nie do poznania. Marzą mi się jeszcze zmiany w salonie, ale to za dłuższy czas i jak dobrze pójdzie, to blogu będziecie mogli jeszcze zobaczyć urządzoną mini sypialnię i całkowicie inny przedpokój. Czy mi się uda to wszystko zrobić? Czas pokaże. Teraz z racji tego, że na zewnątrz piękna pogoda muszę zająć się urządzaniem tarasu.

MOJE MIEJSCE RELAXU NA LATO, CZYLI JAK URZĄDZIĆ TARAS?

Do dyspozycji mam dość spory taras, który wyłożony jest drewnianymi deskami i zadaszony pleksą. Można tam naprawdę zmieścić troszkę rzeczy. Dobrym rozwiązaniem są meble i ciekawe dodatki, które stworzą miejsce relaxu. Sporo ofert mebli znalazłam na homegarden.com.pl. Z obserwacji bloga wiecie, że uwielbiam naturalne dodatki takie jak: drewno, rattan, bambus, wiklina. Na tych produktach chciałabym się skupić w urządzaniu tarasu. Poniżej stworzyłam dwa kolaże, które dokładnie odzwierciedlają, to co chciałabym mieć na tarasie. Marzę o leżaku, aby móc w pełni się zrelaksować i odpocząć. Oczywiście stół i krzesła to podstawa, aby móc zjeść wspólny posiłek lub zaprosić znajomych na przykład na grilla. W tym roku planuję maksymalnie wykorzystać nasz taras na spotkania ze znajomymi.

 Jakie wybrać dodatki na taras?

Przede wszystkim takie, które nie trzeba ściągać za każdym razem, kiedy za oknem pada deszcz. Ja mam ten komfort, że nad tarasem mamy zadaszenie, ale mimo wszystko bywają i takie momenty, że silny wiatr czy deszcz potrafią z tarasu zmieść kilka rzeczy. Fajny klimat dają świece. Można je umieścić w słoiku dla bezpieczeństwa. Poduszki, to również świetny rozwiązanie do strefy komfortu i piękny dodatek do każdego wnętrza. Kolejnym moim typem są kwiaty. Piękne kwiaty czy nawet drzewka sprawią nam miłą dla oka przestrzeń, ale również oddzielą naszą strefę komfortu.

taras na lato

jakie meble wybrać na taras?

More from sylwetta

Sukienka z motywem kwiatowym

        Sukienka- SH /Buty – DEASHOP /Torebka – H&M
Czytaj dalej

komentarzy 6

Leave a Reply