IDEALNY DUET. PERFUMY VABUN DLA NIEJ I DLA NIEGO

IDEALNY DUET. PERFUMY VABUN DLA NIEJ I DLA NIEGO

 

Każda z nas marzy o wielkiej miłości i księciu z bajki. No dobra może nie każda, ale miło jest mieć u boku mężczyznę, który chociaż trochę tego księcia przypomina.  Każda kobieta chyba lubi być adorowana. Prawda? Każda lubi czuć się wyjątkowo. Czemu o tym piszę, zamiast recenzować wodę perfumowaną? Bo chciałabym nawiązać do wyjątkowej miłości i do tego, co ona spowodowała. To właśnie ona przyczyniła się, do tego, że Radosław Majdan, który jest współzałożycielem marki Vabun z myślą o swojej kobiecie i obecnie żonie Małgorzacie Rozenek- Majdan stworzył perfumy for Lady no.1. Czyż nie brzmi to wspaniale? Ja miałam okazję je testować i już poniżej dowiecie się, co o nich sądzę.

Jak pachną perfumy Vabun dla niej?

Pachną kobietą zdecydowaną i pewną siebie. Mogłabym rzecz, że są charakterne. Dość mocne, dzięki czemu bardzo wydajne. Zapach czuć praktycznie przez cały dzień. Wystarczy naprawdę niewiele. Dla mnie trochę mocne więc ograniczam się do jednego psiknięcia. Perfumy Lady no.1. a raczej ich orientalna nuta sprawia, że możemy czuć się świeżo przez cały dzień. Bardzo trafnie dobrane składniki, które sprawiają, że zapach jest naprawdę wyjątkowy. Moją uwagę przykuło również minimalistyczne opakowanie. Uwielbiam perfumy bez udziwnień, które już swoim wyglądem przyciągają mnie do siebie. Na koniec jeszcze wspomnę, że woda perfumowana Vabun for Lady no.1. , to świetne jakościowo perfumy w przystępnej dla każdego cenie.

damskie perfumy vabun

perfumy damskie vabun

vabun perfumy damskie

vabun

Jak pachną perfumy Vabun dla niego?

Do mnie trafił Vabun Gold w złotym opakowaniu. Nie muszę chyba pisać, że zarówno damskie, jak i męskie opakowania bardzo wpisują się w mój gust. Jak pachnie ta złota wersja? Cudownie! Naprawdę jak tylko je poczułam, od razu skojarzyły mi się z elegancją, która pasuje do wielu mężczyzn, ale chyba najbardziej do tych dojrzałych. Stwierdziłam, że podaruję je tacie, bo idealnie trafią w jego gust. Tak samo, jak w przypadku wody perfumowanej damskiej są bardzo trwałe i czuć je na ciele bardzo długo. W Vabun znajdziecie również żele pod prysznic dla mężczyzn, które tak samo, jak perfumy pachną niesamowicie. Cena jak na taką jakość jest świetna i myślę, że nadają się jako prezent na każdą okazję.

vabun

vabun Radosław Majdan

 

IDEALNY DUET. PERFUMY VABUN DLA NIEJ I DLA NIEGO

Myślę, że tak jak Małogrzata Rozenek – Majdan i Radosław Majdan tworzą idealny duet, tak samo można napisać o wodach perfumowanych marki Vabun. Myślę, że wpiszą się w gust wielu kobiet i mężczyzn. Na koniec jeszcze wspomnę, że markę Vabun znajdziecie nie tylko na stronie internetowej, ale również w drogeriach min. Hebe czy Natura.

 

More from sylwetta

CAŁA NA CZARNO

Witajcie ! Dzisiaj będzie na czarno , prawie w całości na czarno....
Czytaj dalej

komentarze 4

Leave a Reply