DOMOWA GALERIA, CZYLI MÓJ SPOSÓB NA STWORZENIE CIEKAWEGO WNĘTRZA

domowa galeria obrazów

 

Kocham urządzanie! Fascynują mnie produkty związane z wyposażeniem wnętrz. Sama się sobie dziwie, że nie poszłam na studia w tym kierunku. Może dlatego, że tę pasję, jaką jest właśnie urządzanie wnętrz, odkryłam dopiero  niedawno, bo w momencie jak na blogu pojawiła się zakładka Wnętrza/Dom. Jak to mówią, nigdy nie jest za późno na realizowanie swoich marzeń, ale najpierw fotografia, to ona jest na pierwszym miejscu i w tym kierunku chcę się rozwijać. Dzisiaj jednak nie o tym, a o pomyśle, na który wpadłam jakiś czas temu.

DOMOWA GALERIA, CZYLI MÓJ SPOSÓB NA STWORZENIE CIEKAWEGO WNĘTRZA

Należę do osób, które lubią zmiany. Nie znoszę otaczać się ciągle tymi samymi przedmiotami. Po prostu lubię przemiany i kocham przebywać w pięknym otoczeniu. Jakiś czas temu wpadłam na pomysł, aby przesunąć na inną ścianę przedmiot, jakim jest domowa biblioteczka. Oczywiście musiałam pokombinować, bo znudziło mi się oglądanie jej ciągle w tym samym miejscu. Nie sądziłam, że będzie taki fajny efekt, ale pokażę wam go za jakiś czas. Z racji tego, że ściana, która była nią przysłonięta stała się taka trochę pusta, postanowiłam ją zapełnić. Z początku myślałam o tym, aby położyć na niej piękną tapetę i znalazłam nawet ogromny wybór na stronie tapeciarz.pl. Zachwycona byłam ilością wzorów i kolorów, jaką znalazłam na tej stronie. Myślę, że mogłabym zapełnić nimi każde pomieszczenie w domu, ale to może za jakiś czas. Niestety w ostatnim momencie zrezygnowałam i stwierdziłam, że na chwilę obecną muszę pomyśleć o czymś innym. Do głowy przyszła mi galeria obrazów, ale tak naprawdę taką galerię można również umieścić na tapecie. Jeśli macie tapetę, to nie jest też głupi pomysł. Wystarczy wszystko ze sobą dobrze połączyć.

Domowa galeria obrazów

Taka galeria sprawia, że wnętrze naszego domu staje się bardziej przytulne. Ściany przestają być gołe i o wiele przyjemniejsze jest przebywanie w takim pomieszczeniu czyż nie? Ja uwielbiam patrzeć na piękne obrazy czy zdjęcia. Takie obrazy możemy dobrać to swojego stylu i pomieszczenia, w którym chcemy je umieścić. Ja już kolejny raz swoje znalazłam na stronie TUTAJ. Idealnie wpisują się w „klimat” mojego salonu. Z racji tego, że już miałam styczność, z tym sklepem wiedziałam, że są pięknie wykonane i się nie rozczarowałam po raz kolejny. Są cudowne! Od razu dobrałam do nich ramy. Sama zdecydowałam o kolorze, ale w razie jakichkolwiek pytań, czy zawahań w sprawie zamówienia wystarczy napisać i otrzymacie fachową pomoc w doborze plakatów i kolorów ram.  Zajrzyjcie do nich koniecznie! Na pewno znajdziecie coś dla siebie, bo wybór jest ogromny :)

Dajcie znać, co myślicie o takim rozwiązaniu w domu, jakim jest galeria obrazów. Mnie się marzy jeszcze galeria rodzinnych zdjęć, ale to za jakiś czas. Muszę mieć do tego odpowiednie miejsce najlepiej, jakby to był dom z ogromną ścianą  :)

Do następnego!

Sylwia

 

obrazy posterilla

DOMOWA GALERIA, CZYLI MÓJ SPOSÓB NA STWORZENIE CIEKAWEGO WNĘTRZA

 

galeria obrazów posterilla

DOMOWA GALERIA, CZYLI MÓJ SPOSÓB NA STWORZENIE CIEKAWEGO WNĘTRZA

domowa galeria obrazów

galeria obrazów w domu

More from sylwetta

My wishlist autumn / winter

Witajcie  Kochani! W dzisiejszym poście chciałam zaprezentować Wam moją listę życzeń :)...
Czytaj dalej

Dodaj komentarz