ROGER LITTLE, CZYLI OCZYSZCZACZ POWIETRZA OD STADLER FORM- IDEALNY DLA ALERGIKÓW.MOJA OPINIA.

oczyszczacz powietrza Stadler Form

 

 

Zaczęło się! Jesień i zima a co za tym idzie? Palenie w piecach.  Niestety okres grzewczy to dla nas udręka, ale chyba dla wszystkich  nie tylko dla nas. Oskar jest alergikiem i to ciężkie powietrze znacznie bardziej odczuwa. Bywa tak, że w domu powietrze jest dużo gorsze niż to poza nim. Bez oczyszczacza powietrza nie ma możliwości normalnie funkcjonować. W tym roku postawiliśmy na oczyszczacz powietrza od Stadler Form w mniejszej wersji zwany Roger Little. Jest idealny dla alergików. W posiadaniu mamy już kilka produktów tej marki i pisałam wam o nich już na blogu między innymi TUTAJ i TUTAJ.

ROGER LITTLE, CZYLI OCZYSZCZACZ POWIETRZA OD STADLER FORM IDEALNY DLA ALERGIKÓW

Kurz, roztocza, bakterie, wirusy to zanieczyszczenia, jakie mogą występować  w domu. Dla nas zmorą są głównie dwa pierwsze czynniki, które wpływają na pogorszenie zdrowia u Oskarka, jak jeszcze dochodzą do tego inne zanieczyszczenia, to sobie wyobraźcie. Oskar ma alergię na kurz i roztocza. Na szczęście jest teraz możliwość, aby radzić sobie zanieczyszczeniami unoszącymi się w domu w powietrzu. W takich sytuacjach ratuje nas oczyszczacz powietrza. Nie wyobrażam sobie okresu jesienno-zimowego bez tego urządzenia w domu. W tym roku postawiliśmy na oczyszczacz powietrza od Stadler Form w mniejszej wersji Roger Little kupicie go TUTAJ. Roger Little posiada Dual filter ™ to połączenie filtra HEPA i filtra z węglem aktywnym. Filtr HEPA usuwa zanieczyszczenia z powietrza, takie jak kurz, pyłki, wirusy i bakterie.

 

oczyszczacz powietrza dla alergików

OCZYSZCZACZ POWIETRZA STADLER FORM

Na rynku jest wiele firm, które w swoim asortymencie posiadają oczyszczacze powietrza. Tylko czym się kierować przy wyborze i na co zwrócić uwagę? Ja postawiłam na Stadler Form w wersji mniejszej. Dlaczego akurat Roger Little? Posiadamy mały salon, Oskara pokój również jest mało metrażowy. Oczyszczacz powietrza Roger Little od Stadler Form idealnie się sprawdza właśnie w tych mniejszych pomieszczeniach i jest świetny dla alergików, bo szybko uzdatnia powietrze. Wersja oczyszczacza, którą posiadamy sprawdza się idealnie w pomieszczeniach do 35m2. Potrafi w ciągu godziny trzykrotnie wymienić powietrze. Od momentu, kiedy go posiadamy, Oskar znacznie lepiej oddycha w dzień, a zwłaszcza w nocy. Nos już nie jest tak zatkany i czuć znacznie lepsze i trzyszcze  powietrze. Jedynie, nad czym ubolewam to, że wersja Roger Little nie posiada czujnika cząstek PM 2,5, który występuje w większej wersji oczyszczacza.

Roger Little

oczyszczacz powietrza od Stadler Form

Roger Little od Stadler Form- moja opinia

Jak wspomniałam powyżej, idealnie sprawdza się w małych pomieszczeniach i świetnie oczyszcza powietrze. Można nawet uznać, że robi to błyskawicznie. Zmiany są odczuwalne bardzo. Powietrze jest znacznie lepsze i super się oddycha. Pięknie się prezentuje we wnętrzu przez kształt i ogólny dizajn. Myślę, że idealnie odnalazłby się we wnętrzu każdego domu i wpasował świetnie do każdego pomieszczenia. Jest lekki i nie zajmuje dużo miejsca to kolejny jego plus. Jedyny minus to brak tego czujnika cząstek PM2,5. Reszta bez zarzutu. Uwielbiam go i cieszę się, że moje dziecko już tak nie cierpi z powodu zanieczyszczonego powietrza w domu.

jaki wybrać oczyszczacz powietrza?

*wpis powstał we współpracy ze Stadler Form

More from sylwetta

STYLIZACJA #2

  Witajcie! Dzisiaj mam dla was typowy casual look. Zestaw , który...
Czytaj dalej

komentarze 4

Leave a Reply