NATURALNA CZEKOLADA- MUSISZ KONIECZNIE POZNAĆ JEJ SMAK.

NATURALNA CZEKOLADA

 

Naturalna czekolada to właśnie dzisiaj o tym będzie. Tak, chyba nie ma osoby, która nie lubiłaby czekolady? W sumie wszystko zależny od tego, jaki ma smak i skład. Dzisiaj prezentuje wam słodycz, która nagrodzona została medalami. Dobrze przeczytaliście czekolada, którą wam dzisiaj pokazuje, jest prawdziwą, naturalną czekoladą komponowaną w 5 różnych smakach z różnych stron świata. Nagrodzona sześcioma medalami, a to wszystko dzięki swojej naturalności.  Między innymi jednym złotym medalem AoC (Academy of Chocolate Awards) oraz dwoma medalami GreatTaste jako jedyna pracownia w Polsce, co oznacza, że jest to najlepsza czekolada w naszym kraju. Czyż to nie brzmi cudownie?

NATURALNA CZEKOLADA

Co taka czekolada musi mieć w sobie, aby można było zaliczyć ją do naturalnej? Przede wszystkim w jej skład musi wchodzić kakao i to jest oczywiste. W tej prezentowanej przeze mnie znajdziecie dwa naturalne składniki jakimi są kakao oraz cukier trzcinowy. Dodatkową dość istotną informacją jest to, że czekolada produkowana jest w formie Bean to Bar, co oznacza to, że z ziarna, które jest otrzymywane, powstaje bezpośrednio gotowa tabliczka. Pięć rodzai smaków i każda różni się pochodzeniem ziaren kakao, co przekłada się na różnorodność smaków. Tworzona z niezwykłą precyzją i to czyni ją dodatkowo wyjątkową.

Jak tworzy się naturalną czekoladę?

W manufakturze tworzy się czekoladę od podstaw. Ziarna są prażone, a później mielone. Nawet pakowanie jest wyjątkowe, bo każda czekolada oblekana jest w napylany szczerym zlotem papier. Czyż nie tworzy ją to jeszcze bardziej oryginalną? Wszystko odbywa się ręcznie. Tak jak wspomniałam wcześniej do wyboru mamy 5 smaków: Madagaskar, Wybrzeże Kości Słoniowej, Brazylia, Republika Dominikany i Honduras. Każda w swoim składzie zawiera kakao powyżej 60%. Wszystkie te smaki możecie znaleźć TUTAJ.

Myślę, że taka naturalna czekolada o oryginalnym smaku super się sprawdzi w formie wyjątkowego prezentu lub upominku. Można zamówić BOX, który zawiera w sobie nie tylko czekolady, ale również próbkę prażonego ziarna, z którego wytwarzana jest czekolada. Już niebawem Dzień Kobiet i myślę, że nie jednej Pani taka niespodzianka się spodoba.

 

 

NATURALNA CZEKOLADA

NATURALNA CZEKOLADA

NATURALNA CZEKOLADA

NATURALNA CZEKOLADA

manufaktura czekolady

manufaktura czekolady

manufaktura czekolady

czekolada o naturalnym składzie

More from sylwetta

CESARSKIE CIĘCIE A PORÓD NATURALNY

CESARSKIE CIĘCIE A PORÓD NATURALNY Pamiętam to, jak dziś, kiedy zbliżał się...
Czytaj dalej

komentarze 2

Dodaj komentarz