PALCEM PO GLOBUSIE- CZYLI O PODRÓŻNICZYCH MARZENIACH I PLANACH NA WAKACJE.

PALCEM PO GLOBUSIE

 

Kocham podróżować i ubolewam nad tym, że udaje mi się to robić tylko w obrębie Polski. Jest wiele czynników, które wpływają na to, że nie wyruszamy dalej. Teraz cały świat zostaje opanowany przez koronawirusa, który tym bardziej sprawia, że poza granice swojego kraju nie zamierzam się ruszać. Pozostaje mi ruszyć palcem po globusie w poszukiwaniu punktów i miejsc, które chciałabym w przyszłości zobaczyć.

PALCEM PO GLOBUSIE

globus korkowy

globus na prezent

PALCEM PO GLOBUSIE- CZYLI O PODRÓŻNICZYCH MARZENIACH I PLANACH NA WAKACJE

Planować można wiele, ale to czas pokaże, kiedy i gdzie pojedziemy.  Narazie udało nam się w tym roku odwiedzić góry, ale i tak czuję niedosyt. Oczywiście nie wyobrażam sobie, abyśmy nie zawitali również w tym roku nad morze. Jakie to będzie dokładnie miejsce, jeszcze nie wiemy. Pewnie wybierzemy coś spontanicznie bliżej zaplanowanego terminu. Jeśli chodzi o podróże zagraniczne, to marzy mi się Szkocja, Paryż, Rzym, Santorini, Barcelona, Nowy Jork szczerze to wymieniać mogłabym bez końca. Myślę, że za jakiś czas uda mi się i te marzenia spełnić. Zagraniczne miejsca, o których wspomniałam powyżej, zaznaczam na korkowym globusie, który jest również świetnym pomysłem na prezent na urodziny. Od marzeń do realizacji. Małymi krokami i myślę, że za jakiś czas uda się wyruszyć za granicę i zobaczyć te piękne miejsca na świecie. Teraz jak wam wspomniałam, skupiam się na podróżach po Polsce i obieram małe punkty na mapie.

PALCEM PO GLOBUSIE

Jakie miejsca w Polsce chciałabym odwiedzić?

Oprócz nadmorskich miejscowości chciałabym zwiedzić te mniejsze miasteczka, w których można zobaczyć wiele ciekawych rzeczy. Wieliczka a bardziej kopalnia soli w Wieliczce jest w naszym planie. Myślę, że to ciekawe miejsce warte odwiedzenia. Zaciekawiło mnie również Zalipie i efekt kolorowych domków, więc myślę ciągle nad organizacją wyjazdu do tego miasteczka. We Wrocławiu chcielibyśmy zobaczyć zoo oraz starówkę. Ostatnio też w telewizji mignęły mi Błędne Skały, które wydały mi się bardzo interesujące. Mam nadzieję, że uda mi się je zobaczyć na własne oczy.

Może macie jakieś sprawdzone miejsca godne uwagi, które polecacie? Dajcie koniecznie znać.

globus na prezent

 

 

 

 

 

 

More from sylwetta

DOMOWE SPOSOBY NA ZATKANY NOS- CO SIĘ U NAS SPRAWDZA?

    Wiecznie zatkany nos. Jak tylko przychodzi okres grzewczy, to  u...
Czytaj dalej

Leave a Reply